Marcin Różalski


Imię: Marcin

Drugie imię: -

Nazwisko: Różalski

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: Różal

Znak zodiaku: Lew

Data urodzenia: 1978-07-29

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 187

BIO: Marcin Różalski pseudonim Różal - urodzony w Płocku zawodowy kickbokser oraz zawodnik MMA (mieszane sztuki walki). Podczas kariery amatorskiej Marcin Różalski był wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski i Europy. W 2004 roku przeszedł na zawodowstwo wygrywając swoją pierwszą walkę na zawodowym ringu z Hiszpanem Damianem Garcią. W marcu 2007 roku zdobył zawodowe mistrzostwo świata federacji ISKA. Rok później wywalczył też zawodowe mistrzostwo świata WKA. Karierę zawodową w kickboksingu zakończył z bilansem 15 zwycięstw, 7 porażek i jednego remisu. Od 2011 roku Maciek Różalski startuje w zawodach organizacji KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Do 2016 roku stoczył 10 walk, sześć z nich wygrał (w tym zwycięstwo w walce z Mariuszem Pudzianowskim), cztery przegrał.
Marcin "Różal" Różalski jest ambasadorem fundacji AST (Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych) i TARA (Schronisko dla Koni). Podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim w jego programie, Marcin Różalski zgodził się być bitym przez Wojewódzkiego przez kilka sekund, w zamian za co dziennikarz wpłacił na obie ww. fundacje 100 tysięcy złotych.
"Różal" jest fanem tatuaży. Często powtarza, że nie spotkał nikogo, kto miałby więcej tatuaży od niego. Są one dla sportowca wyrazem buntu i chęci odizolowania się od świata.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index