Kuba Wojewódzki na rowerze
EOS

Kuba Wojewódzki spotkał się z Michałem Figurskim! Gwiazdor TVN pochwalił się swoim fanom na Instagramie wspólną fotką z dziennikarzem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że panowie przez kilka ostatnich lat nie mieli zbyt dobrych relacji. I chociaż w przeszłości wszyscy uważali, że Wojewódzki i Figurski są nie tylko kolegami z pracy, ale i dobrymi przyjaciółmi, to wszystko zmieniło się po głośnej aferze z ich udziałem. W 2012 roku podczas audycji radiowej panowie żartowali sobie z gwałtu na Ukrainkach. "Poranny WF" prowadzony przez dziennikarzy został zdjęty z anteny, a Kuba i Michał zostali oskarżeni o znieważenie. Od tamtej pory Wojewódzki i Figurski raczej unikali swojego towarzystwa, a gwiazdor TVN sugerował nawet, że nigdy nie traktował Figurskiego jak przyjaciela, a jedynie kolegę z pracy.

 

Wszystko zmieniło się, kiedy kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja o złym stanie zdrowia Michała Figurskiego. Dziennikarz wspierał wówczas swojego kolegę. Teraz doszło do ich spotkania, a fani Kuby Wojewódzkiego nie kryją zachwytu.

Najlepszy duet !!!
Zejdźcie się Panowie. Zawsze lubiłam posłucha Waszych wygłupów
Mistrzowski Duet
Super że znowu razem :-)

Czyżby Kuba Wojewódzki i Michał Figurski szykowali jakiś wspólny projekt? Jedno jest pewne - już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ich na roaście Michała Szpaka.

 

Zobacz także: 10 sygnałów, że twój przyjaciel jest fałszywy

 

Kuba Wojewódzki spotkał się z Michałem Figurskim.

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Michałem Figurskim
Instagram

Fani Wojewódzkiego byli zachwyceni.

Kuba Wojewódzki i Dorota Wellman
Instagram

Więcej na temat Kuba Wojewódzki