Edyta Górniak w białej sukni

„Szok dla fanów Edyty Górniak”. Kuba Wojewódzki skomentował udział artystki w Eurowizji

Edyta Górniak w białej sukni

Kuba Wojewódzki skomentował udział Edyty Górniak na Eurowizji. Artystka zaskoczyła swoją decyzją nie tylko fanów, ale także showmana. Dziennikarz w najnowszym wydaniu magazynu "Polityka" poświęcił Edycie Górniak jeden z wpisów. Odniósł się w nim do dwóch poważnych życiowych decyzji podjętych przez gwiazdę, czyli przeprowadzi do Krakowa i udziału w muzycznym festiwalu. Jak zawsze nie zabrakło ironii i specyficznego poczucia humoru Kuby Wojewódzkiego:

Szok dla fanów Edyty Górniak. Artystka podjęła dwie ważne życiowe decyzje. Przeprowadziła się do Krakowa oraz ogłosiła plan występu na festiwalu Eurowizji. Jest coś wspólnego pomiędzy Krakowem a Eurowizją. Wszystkim się wydaje, że są artystami.

Z jaką piosenką Edyta Górniak wystartuje na Eurowizji?

Edyta Górniak w walentynki zaprezentowała utwór "Grateful", który zaśpiewa podczas eliminacji do konkursu. Fani są zachwyceni piosenką, którą wokalistka wykona i liczą na to, że to właśnie ona pojedzie do Sztokholmu. Już 5 marca odbędzie się koncert eliminacyjny, podczas którego poznamy polskiego reprezentanta. Weźmie w nim udział 10 artystów wyłonionych we wtorek przez TVP w programie "Świat się kręci". Reprezentanta natomiast wybiorą sami widzowie poprzez głosowanie.  Komu kibicujecie?

 

Zobacz: Edyta Górniak obawia się, że przegra z disco polo w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Co powiedziała gwiazda?

 

Kuba Wojewódzki skomentował udział Edyty Górniak w Eurowizji.

Kuba Wojewódzki na planie Małych Gigantów
East News

Co na to Edyta Górniak?

Edyta Górniak będzie walczyć o wyjazd na konkurs Eurowizji 2016
ONS

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Edyta Górniak
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10