Party Stories
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki w Jastarni
ONS
Newsy

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wypoczywają nad morzem: "Z rodziną na biedawakacjach"

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk pokazali jak wypoczywają. Na Instagramie dziennikarza i modelki znalazła się fotorelacja z ich wypadu do Jastarni, gdzie pomimo śniegu i mrozu zafundowali sobie sesję na plaży. Czyżby Kuba chciał odpocząć od mediów i pytań o jego plany na przyszłość, po tym jak stracił pracę w Rock Radiu?


- Z rodzina na #biedawakacjach- napisała pod zdjęciem bałwanów Renata Kaczoruk.
- kac#vegas#w#jastarni
- my#jusz#nad#morzem#aktywny#wypoczynek#sport#ruch#urzyfki- napisał z kolei Kuba.


Przypominamy, że kilka dni temu dziennikarz poinformował swoich fanów na Facebooku, że program "Książę i Żebrak" znika z anteny. Wojewódzki w swoim wpisie nie ukrywał rozgoryczenia.

W związku z przekształceniem części ROCK RADIA w RADIO POGODA ( to nie jest żart ) nasza audycja Książę i Żebrak, w której ja byłem Księciem a Kędzior oczywiście Żebrakiem, dobiega końca. Z dniem 31 stycznia 2016 roku. Jak wszyscy się domyślają, mam mało Pogodne usposobienie. Teraz będzie mniej Wojewódzkiego a więcej Wodeckiego.

Zobacz także: Tradycji stało się zadość! Chajzer, Chylińska i Wojewódzki uciekli z ramówki TVN!


Kuba Wojewódzki nad morzem

Dziennikarz bawi się w Jastarni

Renata Kaczoruk nad morzem

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Renata Kaczoruk w puchowej kurtce
Newsy
Śliczna Renata Kaczoruk na ulicach Warszawy. Kuba Wojewódzki to naprawdę wielki szczęściarz ZDJĘCIA
Kuba Wojewódzki stracił pracę!
Newsy
Kuba Wojewódzki stracił swój program! Co się stało?!

Kuba Wojewódzki stracił pracę w Rock Radiu! W związku z przekształceniami części Rock Radia w Radio Pogoda, audycja dziennikarza - "Książę i Robak" - spada z anteny. Dziennikarz pożegnał się ze słuchaczami na Facebooku! Kuba Wojewódzki stracił pracę w radiu! Dziennikarz nie jest zadowolony z takich zmian. Zapewnia jednak swoich fanów, że już niedługo wróci do radia: W związku z przekształceniem części ROCK RADIA w RADIO POGODA ( to nie jest żart ) nasza audycja Książę i Żebrak, w której ja byłem Księciem a Kędzior oczywiście Żebrakiem, dobiega końca. Z dniem 31 stycznia 2016 roku. Jak wszyscy się domyślają, mam mało Pogodne usposobienie. Teraz będzie mniej Wojewódzkiego a więcej Wodeckiego Na szczęście Wojewódzkiego zobaczymy już niedługo na antenie TVN, gdzie poprowadzi kolejny sezon swojego show.   Kuba Wojewódzki pracował w Rock Radiu od 2014 roku. Wraz z Piotrem Kędzierskim prowadził od poniedziałku do czwartku popołudniową audycję "Książę i żebrak”. W programie Kuba i Piotr często dzwonili do gwiazd, robili sobie z nich żarty, poruszali kontrowersyjne tematy i omawiali je w bardzo zabawny sposób. Żałujecie?   Zobacz: Kuba Wojewódzki o bojkocie TVP przez Paulinę Młynarską! Napisał też kilka słów o jej siostrze Agacie...   Kuba Wojewódzki stracił pracę (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); W związku z przekształceniem części ROCK RADIA w RADIO POGODA ( to nie jest żart ) nasza audycja Książę i Żebrak, w któ... Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on  18 stycznia 2016 Kuba ma na szczęście program w TVN...

Kuba Wojewódzki w czarnej marynarce
Newsy
Kuba Wojewódzki rzeczywiście poślubił Renatę Kaczoruk?! "Na prawej ręce showmana widać obrączkę"
A jednak to może być prawda!

Kuba Wojewódzki potwierdził informacje o ślubie? Jakiś czas temu na Instagramie dziennikarza i jego ukochanej, Renaty Kaczoruk pojawiły się zdjęcia z dwuznacznymi opisami. Wynikało z nich, że para wzięła tajemniczy ślub i w odróżnieniu do Agnieszki Szulim i Małgorzaty Rozenek udało im się utrzymać to w tajemnicy. Mało tego, oboje chwalili się zdjęciami z "podróży poślubnej" nad polskim morzem! Fotki, które Kuba Wojewódzki zamieszczał na swoich profilach w mediach społecznościowych, wzbudziły duże zainteresowanie. Okazuje się jednak, że może być to prawda! Jak udało się ustalić Party.pl, Kuba Wojewódzki rzeczywiście miał poślubić Renatę Kaczoruk! Nasz informator  kilka dni temu pojawił się na nagraniach do nowego odcinka programu dziennikarza. Na prawej ręce showmana zobaczył obrączkę , ale to nie wszystko! Gościem programu był Andrzej Serweryn, którego będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin w filmie o rodzinie Beksińskich. W rozmowie z aktorem dziennikarzowi wyrwało się, że niedawno został mężem Renaty Kaczoruk!   Myślicie, że to prawda? A może to tylko kolejna prowokacja Kuby Wojewódzkiego?   Zobacz:  Kuba Wojewódzki wziął ślub?! Renata Kaczoruk i dziennikarz pokazali ślubne zdjęcia! ZOBACZ   Kuba Wojewódzki potwierdził informacje o ślubie z Renatą Kaczoruk?   Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki w podróży poślubnej

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner