Kuba Wojewódzki, Kora Kuba Wojewódzki na ramówce TVN Kuba Wojewódzki na pogrzebie Kory Pogrzeb Kory
Kuba Wojewódzki, Kora
EastNews/ONS
Brawo, Kuba!
1/4
Kuba Wojewódzki, Kora
EastNews/ONS

 

Kuba Wojewódzki, podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN, oddał hołd Korze. Wokalistka została pochowana dzień przed imprezą stacji na warszawskich Powązkach, a dziennikarz był jednym z uczestników ceremonii. Co takiego zrobił podczas ramówki? Poznajcie szczegóły i zobaczcie filmik, który udało nam się nagrać!

 

Zobacz: "Ramona wyje trzy dni" Co się dzieje z ukochaną suczką Kory po śmierci wokalistki?

 

2/4
Kuba Wojewódzki na ramówce TVN
ONS

 

Kuba Wojewódzki stara się mieć spektakularne wejścia na ramówce TVN. Rok temu towarzyszyła mu cała orkiestra dęta oraz piękne hostessy.

 

Zobacz: Kuba Wojewódzki pojawił się z obstawą na wiosennej ramówce TVN! Towarzyszyły mu piękne hostessy i... orkiestra dęta!

 

W tym roku Kuba na scenie pojawił się tuż po tym, jak weszły na nią dwie hostessy, ubrane na biało i czerwono. Wśród widowni zasiedli zaś wiolonczeliści Cello Brothers, którzy na początku zagrali melodię z czołówki jego show. Następnie zaś...

 

3/4
Kuba Wojewódzki na pogrzebie Kory
ONS

 

Przyszedł czas na oddanie hołdu Korze. Muzycy zagrali jeden z największych hitów Maanamu "Krakowski spleen" we własnej aranżacji. Zobaczcie, jak to wyglądało!

 

Zobacz także: „Za zrobienie w majtki smarują dziecko kupą”. Wstrząsające fakty z dzieciństwa Kory!

 

4/4
Pogrzeb Kory
East News

 

Kora zmarła 28 lipca o godzinie 5:30 w swoim domu na Roztoczu. Wielka gwiazda polskiej sceny, ikona wolności, królowa rocka miała 67 lat. 

 

Zobacz: Opiekunka opowiada o dziwnych zjawiskach towarzyszących śmierci Kory. Jej sen był proroczy!