Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN

Wojciechowska i Kossakowski w duecie! A Edward Miszczak mówi o "polowaniu na nową parę" do "Dzień Dobry TVN"

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN

Edward Miszczak podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN odniósł się do odejścia Kingi Rusin i Piotra Kraśki z "Dzień Dobry TVN"! Czy dyrektor programowy stacji zdradził nazwiska nowych prowadzących śniadaniowego show? Kto zastąpi uwielbiany przez widzów duet?

Sprawdźcie, co zdradził Edward Miszczak!

Edward Miszczak o nowych prowadzących "DDTVN"

Zaledwie kilka tygodni temu okazało się, że Piotr Kraśko żegna się z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz zrezygnował z prowadzenia śniadaniowego show po tym, jak zastąpił Justynę Pochankę w "Faktach" oraz w "Faktach po Faktach". W mediach szybko pojawiły się plotki, że z "DDTVN" zniknie również Kinga Rusin.

Gwiazda przez jakiś czas nie komentowała plotek na swój temat, ale kilka dni temu potwierdziła, że nie zobaczymy jej w nowy sezonie programu.

(...) Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?- Kinga Rusin napisała w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie. 

Widzowie "Dzień Dobry TVN" z pewnością zastanawiają się, kto mógłby zastąpić Kingę Rusin i Piotra Kraśkę. Czy nowi prowadzący zostali już wybrani? 

Dziś, w środę 26 sierpnia, odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN podczas której Edward Miszczak zabrał głos w tej sprawie. Niestety, okazuje się, że wciąz nie wiadomo, kto poprowadzi "DDTVN"!

Jest teraz polowanie na nową parę. Muszę państwu powiedzieć, że testy trwają, dzisiaj też. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk, które dołączą do prowadzących Dzień Dobry TVN- przyznał dyrektor programowy TVN. 

Co ciekawe, w pewnym momencie Edward Miszczak wskazał na Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego, którzy  w duecie prowadzili prezentację ramówki. Czyżby była to sugestia, że para również jest brana pod uwagę, jako nowi prowadzący "DDTVN"? 

Zobacz także: Edward Miszczak podziękował Kindze Rusin. Po odejściu z "Dzień Dobry TVN" pojawi się w innym programie?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wystąpili dziś wspólnie i poprowadzili w duecie prezentację jesiennej ramówki TVN. Czy para poprowadzi również "DDTVN"?

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN

Wciąż nie widomo, kto zastąpi Kingę Rusin i Piotra Kraśko.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00