Kinga Rusin w sukience w zwierzęcy wzór
Instagram

Kinga Rusin potwierdza, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Opublikowała oświadczenie

Kinga Rusin w sukience w zwierzęcy wzór
Instagram

Kinga Rusin żegna się z "Dzień Dobry TVN"! Dziennikarka potwierdziła medialne plotki, które pojawiły się już kilka dni temu i zdradziła, dlaczego nie poprowadzi już uwielbianego przez widzów programu TVN. Kinga Rusin przerwała milczenie i opublikowała na Instagramie oświadczenie w sprawie swojego odejścia z "DDTVN". Zobaczcie, co napisała!

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

Kinga Rusin należała do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN" przez 15 lat. Niedawno okazało się, że z programu znika Piotr Kraśko, z którym Kinga Rusin tworzyła zgrany telewizyjny duet-  już wtedy pojawiły się plotki, że dziennikarka również nie pojawi się w nowych odcinkach śniadaniowego hitu. Kinga Rusin do tej pory nie komentowała wiadomości na swój temat, ale teraz przerwała milczenie! Dziennikarka w swoim wpisie na Instagramie przyznała, że znika z "Dzień Dobry TVN"! Dlaczego? 

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna.

Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?- czytamy na Instagramie. 

Czy Kinga Rusin całkowicie znika z telewizji? A może wkrótce zobaczymy ją w nowym programie?

Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają.

Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.

Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!- napisała Kinga Rusin.

Jak na decyzję Kingi Rusin zareagowali internauci?

- Smutno, ale po tylu latach czas na zmiany 👍❤️ mam tylko nadzieję, że będziemy o Pani jeszcze dużo słyszeć, najlepsza dziennikarka!!!
- To już nie będzie ten sam program, w zasadzie to już nie jest. Dobrze, ze jest jeszcze Pani Dorota.... powodzenia Pani Kingo 🥂🎈
- Bez Pani to już będzie inaczej 😒Powodzenia w nowym projekcie 🍀🥰❤️
- Dziękujemy za 15 lat👏 i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! ❤️- komentują fani.

Żałujecie, że Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"? My bardzo!

Zobacz także: Kinga Rusin pokazała swój brzuch na Instagramie. Fani oszaleli!

kinga Rusin odachodzi z "Dzień Dobry TVN".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam. Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Dziennikarka po 15 latach żegna się z widzami programu.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News

 

Więcej na temat Kinga Rusin Dzień Dobry TVN
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00