Edward Miszczak o aferze z Kingą Rusin
East News

Edward Miszczak podziękował Kindze Rusin. Po odejściu z "Dzień Dobry TVN" pojawi się w innym programie?

Edward Miszczak o aferze z Kingą Rusin
East News

Edward Miszczak skomentował decyzję Kingi Rusin, która ogłosiła, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Jak dyrektor programowy TVN zareagował na wiadomość, że gwiazda nie poprowadzi już śniadaniowego show? Czy wkrótce Kinga Rusin pojawi się w innym programie?

Sprawdźcie, co powiedział Miszczak!

Edward Miszczak szczerze o Kindze Rusin

O tym, że Kinga Rusin nie pojawi się w nowym sezonie "Dzień Dobry TVN" media plotkowały już od kilku tygodni. Spekulacje dotyczące przyszłości dziennikarki w śniadaniowym show pojawiły się, kiedy Piotr Kraśko ogłosił, że znika z "DDTVN".

W ostatni poniedziałek (24 sierpnia) Kinga Rusin potwierdziła medialne doniesienia i przyznała, że ona rownież rezygnuje z prowadzenia hitu TVN. 

(...) Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? - Kinga Rusin napisała na Instagramie. - (...) Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny - dodała.

Teraz decyzję Kingi Rusin skomentował Edward Miszczak! 

Kinga od samego początku współtworzyła DD TVN. Dziękujemy jej za te 15 fantastycznych lat wspólnej pracy. Jest naszą wspaniałą gwiazdą związaną ze stacją od początku jej istnienia. Szanujemy jej decyzję oraz chęć podjęcia nowych wyzwań i liczymy na realizację kolejnych programów z jej udziałem. Mamy kilka propozycji dla Kingi, rozmawiamy - dyrektor programowy TVN przyznał w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Informacje o odejściu Kingi Rusin z "DDTVN" skomentowała również jej koleżanka z programu, Anna Kalczyńska. Dziennikarka opublikowała w sieci wpis i zdjęcie, pod którym wspomina, jak niedawno razem z Kingą Rusin szykowała się do nowego sezonu "Dzień Dobry TVN".

Ludzie przychodzą i odchodzą. Nie ma nawet jak powiedzieć „do widzenia”..niech to będzie więc moje pożegnanie i podziękowanie. Dziś Kinga Rusin, niedawno Piotr Kraśko, jeszcze wcześniej Marcin Meller i Magda Mołek. A to zdjęcie jeszcze nie tak dawno robiliśmy w Dzień Dobry TVN po powrocie z wakacji. Kinga przyniosła ciasto (bezglutenowe oczywiście), śmialiśmy się i cieszyliśmy na nowy sezon. Kochani! Powodzenia we wszystkim, w co się angażujecie. Życzę Wam radości i spełnienia. Do zobaczenia!- napisała Anna Kalczyńska.

Żałujecie, że Kinga Rusin znika z "Dzień Dobry TVN"? 

Zobacz także: Anna Cieślak i Edward Miszczak są razem. Co ich połączyło? Znamy sekrety najbardziej tajemniczej pary w show-biznesie

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN".

Kinga Rusin w sukience w zwierzęcy wzór
Instagram

Edward Miszczak przyznaje, że dziennikarka otrzymała propozycje współpracy. Czy wkrótce zobaczymy ją w nowym programie?

Edward Miszczak na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00