Marta Manowska wystawiła siebie na licytację Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony" Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony" Marta Manowska
Marta Manowska wystawiła siebie na licytację
1/4
Marta Manowska wystawiła siebie na licytację

 

Marta Manowska zdradziła kulisy piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Już za kilka tygodni odbędzie się premiera nowej odsłony reality-show o poszukujących miłości rolnikach. Jeszcze przed wakacjami, w Wielkanoc, widzowie poznali 10 kandydatów- 9 mężczyzn i 1 kobietę. W programie zobaczymy jednak już tylko 5 osób, które dostały najwięcej listów od zainteresowanych nimi widzów. 

Czyje sercowe perypetie będziemy oglądać w piątej edycji "Rolnik szuka żony"? Tego wciąż dokładnie nie wiemy, jednak Marta Manowska uchyliła nieco rąbka tajemnicy! Zobaczcie, co powiedziała o uczestnikach programu! 

 

Zobacz także: Plebiscyt magazynu "Party"! Wybierz SHOW ROKU! "Rolnik", "Koło Fortuny" a może "Taniec z Gwiazdami"?

2/4
Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Instagram

 

Marta Manowska w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła kulisy piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kto pojawi się w reality-show? Zobaczcie co prowadząca powiedziała o uczestnikach "Rolnika"!

Jest osoba, która się bardzo pięknie zmienia i otwiera. Nasze pierwsze spotkanie nie było łatwe, a potem kiedy przyjechałam z listami, zobaczyłam osobę, która jest uskrzydlona, która złapała wiatr w żagle, i która zupełnie inaczej się uśmiecha. Jest jedna osoba optymistyczna, wesoła, dowcipna i myślę, że będzie takim wodzirejem dla całej grupy. Jest też osoba bardziej stateczna, inna jest bardziej schowana z emocjami, jest osoba, która trochę się powściąga, ale z drugiej strony ma w sobie duże pokłady humoru. Oni trochę się jeszcze chowają, ale powoli też już z nich wypływa taka radość z tego, że to zrobili, że się odważyli i zgłosili do tego programu - zdradziła w rozmowie z "SE".

Prowadząca porównuje uczestników piątej edycji show, do rolników z pierwszej serii. Dlaczego?

 

Zobacz także: Czy miłość to wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć udany związek?

3/4
Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Instagram

 

Marta Manowska przyznaje, że uczestnicy nowej odsłony programu przypominają jej rolników z pierwszej edycji. 

Mam bardzo dobre przeczucia, bo czuję bardzo dużo szczerości, prawdy i dobrych intencji, a to jest najważniejsze. Co roku marzę o tym, żeby w programie znalazły się osoby, które naprawdę poważnie do tego podchodzą - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". (...) - Mam poczucie, że w tym roku to są właśnie takie osoby, że mamy szansę sięgnąć do pierwszej edycji, kiedy wszystko było takie czyste, kiedy ta prawda poszukiwań istniała.

 

Zobacz także: I żyli długo i szczęśliwie? Jak pielęgnować związek by był trwały i szczęśliwy?

4/4
Marta Manowska
Facebook

 

Będziecie oglądać piątą edycję programu "Rolnik szuka żony"? My już nie możemy doczekać się pierwszego odcinka! 

 

Zobacz także: FINAŁ 'ROLNIK SZUKA ŻONY 4': KASIA I PIOTR JEDNAK BĘDĄ MIELI DZIECKO! CZY UDZIAŁ W SHOW TO DOBRY SPOSÓB, BY ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ?