Księżniczka Charlotte  w sukience
Instagram

Co najbardziej lubi robić księżniczka Charlotte? Jedyna córka księcia Williama i księżnej Kate może pochwalić się nietypowym hobby. 4-latka w przeciwieństwie do swoich rówieśniczek nie ma hopla na punkcie lalek i zabaw w dom. Charolotte woli bardziej "męskie zabawy" przy których można potłuc sobie kolano czy łokieć! 

Co ciekawe, zachowanie Charlotty w ogóle nie dziwi książęcej pary Cambridge, bo to właśnie dzięki nim dziewczynka ma takie zainteresowania. Przeczytajcie, co najwięcej frajdy sprawia prawnuczce królowej Elżbiety II. Będziecie zaskoczeni.

1/4
Książę George i księżniczka Charlotte
East News

Często widzimy ją sukienkach, ale księżniczka Charlotte nie boi się ich ubrudzić. Córka Williama i Kate zamiast zabawy lalkami uwielbia ćwiczyć na świeżym powietrzu. Nie akrobatykę, a... piłkę nożną! Według zagranicznej prasy dziewczynka kocha grać z braćmi na boisku, co bardzo pochwalają jej rodzice, ponieważ sami fascynują się sportem. Czy księżniczka Charlotte zajmie się piłką? Z pewnością byłby to przełom na królewskim dworze!

2/4
Charlotte krzyczy na George'a

Skąd u księżniczki Charlotte wzięło się tak nietypowe hobby? Każdy wie, że jej ojciec jest wiernym kibicem Aston Villi, a także od kilkunastu lat sprawuje funkcję prezesa Football Associaton. W jednym z wywiadów dwa lata temu zdradził, że chciałby ze swoim najstarszym synem Georgem pójść kiedyś na mecz piłki nożnej. Dziś z pewnością te same słowa powiedziałby o księżniczce Charlotte widząc jej entuzjazm do piłki! 

Zobacz także: Chyba nikt nie robił tego w szpilkach! Ale Kate potrafi wszystko…

3/4
Księżniczka Charlotte  w swetrze
Instagram

Księżna Kate również nie przechodzi obojętnie obok sportu. Jako nastolatka trenowała kajakarstwo, a później paparazzi często przyłapywali ją podczas gry w piłkę nożną, ręczną, joggingu czy gry w hokeja. Czasem zdarzało jej się ćwiczyć nawet w szpilkach! Wszystko wskazuje na to, że Charlotte poszła w jej ślady i nie boi się spocić na boisku! 

4/4
Księżniczka Charlotte zajmuje się swoim bratem Louisem
East News

Oprócz piłki nożnej księżniczka Charlotte kocha też taniec! Uczęszcza na prywatne lekcje, podobo coraz lepiej jej idzie. Czy córka Williama i Kate w przyszłości zajmie się sportem? Na odpowiedź pozostaje czekać ;)