Księżniczka Charlotte
East News

Niepublikowane zdjęcie księżniczki Charlotte trafiło do sieci! To naprawdę ona?

Księżniczka Charlotte
East News

Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte? Od momentu narodzin dziewczynki, nikt nie widzi podobieństwa do matki czy ojca, a wszyscy widzą w niej prababcię królową Elżbietę II! Córka księcia Williama i księżnej Kate do złudzenia przypomina monarchinię za młodu. Czy są jak dwie krople wody? Okazuje się, że nie do końca! Księżniczka ma w sobie coś z rodziny Spencer! Sekret zdradziła bratanica księżnej Diany, która opublikowała na Instagramie niepublikowaną do tej pory swoją fotografię! Zobaczcie!

Do kogo podobna jest Charlotte? 

Narodziny drugiego dziecka księżnej Kate były wielkim wydarzeniem w Wielkiej Brytanii! Do samego końca nie było wiadomo, czy ukochana Williama urodzi drugiego chłopca, a może będzie to dziewczynka. Brytyjska rodzina trzymała płeć dziecka w tajemnicy. 2 maja 2015 roku wszystko stało się jasne. Księżna Kate urodziła córkę, która otrzymała wyjątkowe imiona: Charlotte Elizabeth Diana.

Zobacz także: Księżna Kate inspiruje się Dianą. Chce tak jak ona wychowywać swoje dzieci

To właśnie dla księżniczki Charlotte, królowa Elżbieta II zgodziła się zmienić zasady panujące na brytyjskim dworze. Wcześniej każda dziewczynka, która miała młodszego brata była przesuwana w sukcesji do tronu. Od 2013 roku żadna z kobiet nie jest już pomijana. Księżniczka Charlotte jest czwarta w kolejce do tronu po swoim bracie Georgu. Zaraz za nią jest młodszy o dwa lata książę Louis. 

Czy królowa Elżbieta II faworyzuje córeczkę Williama i Kate? Charlotte nie jest jej jedyną prawnuczką, jednak zdecydowanie najbardziej do niej podobną! Już od pierwszych dni narodzin dziewczynki wszyscy widzieli w niej monarchinię. Teraz okazuje się, że 4-latka wdała się także w bratanicę swojej babci, księżnej Diany! Kitty Spencer pochwaliła się fotką z dzieciństwa na Instagramie. Jeśli ktoś nie przeczytałby opisu, to od razu mógłby założyć, że jest to właśnie księżniczka Charlotte. 

Internauci od razu spostrzegli podobieństwo księżniczki do Kitty. Pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Jak księżna Charlotte z Cambridge!

Wyglądasz dokładnie tak jak Charlotte!

O jejku wyglądasz jak księżniczka Charlotte tutaj 💕 - czytamy w komentarzach. 

Czy królowa obrazi się za te słowa? Naszym zdaniem Charlotte ma w sobie coś z monarchini, ale do Kitty też jest bardzo podobna! ;)  Zgadzacie się?

Księżniczka ma już 4 latka. 

Księżniczka Charlotte  w swetrze
Instagram

Bardziej podobna jest do Kate czy królowej?

Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews

 

Więcej na temat książna Charlotte
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27