Księżniczka Charlotte
i-Images/ Pool/i-images/East News
Newsy

Niepublikowane zdjęcie księżniczki Charlotte trafiło do sieci! To naprawdę ona?

Niepublikowane zdjęcie księżniczki Charlotte trafiło do sieci! To naprawdę ona?

Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte? Od momentu narodzin dziewczynki, nikt nie widzi podobieństwa do matki czy ojca, a wszyscy widzą w niej prababcię królową Elżbietę II! Córka księcia Williama i księżnej Kate do złudzenia przypomina monarchinię za młodu. Czy są jak dwie krople wody? Okazuje się, że nie do końca! Księżniczka ma w sobie coś z rodziny Spencer! Sekret zdradziła bratanica księżnej Diany, która opublikowała na Instagramie niepublikowaną do tej pory swoją fotografię! Zobaczcie!

Jakim autem jeżdżą Kate i William? Jak się czują w Polsce? Zobacz relację z ich przyjazdu!

Do kogo podobna jest Charlotte? 

Narodziny drugiego dziecka księżnej Kate były wielkim wydarzeniem w Wielkiej Brytanii! Do samego końca nie było wiadomo, czy ukochana Williama urodzi drugiego chłopca, a może będzie to dziewczynka. Brytyjska rodzina trzymała płeć dziecka w tajemnicy. 2 maja 2015 roku wszystko stało się jasne. Księżna Kate urodziła córkę, która otrzymała wyjątkowe imiona: Charlotte Elizabeth Diana.

Zobacz także: Księżna Kate inspiruje się Dianą. Chce tak jak ona wychowywać swoje dzieci

To właśnie dla księżniczki Charlotte, królowa Elżbieta II zgodziła się zmienić zasady panujące na brytyjskim dworze. Wcześniej każda dziewczynka, która miała młodszego brata była przesuwana w sukcesji do tronu. Od 2013 roku żadna z kobiet nie jest już pomijana. Księżniczka Charlotte jest czwarta w kolejce do tronu po swoim bracie Georgu. Zaraz za nią jest młodszy o dwa lata książę Louis. 

Czy królowa Elżbieta II faworyzuje córeczkę Williama i Kate? Charlotte nie jest jej jedyną prawnuczką, jednak zdecydowanie najbardziej do niej podobną! Już od pierwszych dni narodzin dziewczynki wszyscy widzieli w niej monarchinię. Teraz okazuje się, że 4-latka wdała się także w bratanicę swojej babci, księżnej Diany! Kitty Spencer pochwaliła się fotką z dzieciństwa na Instagramie. Jeśli ktoś nie przeczytałby opisu, to od razu mógłby założyć, że jest to właśnie księżniczka Charlotte. 

Internauci od razu spostrzegli podobieństwo księżniczki do Kitty. Pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Jak księżna Charlotte z Cambridge!

Wyglądasz dokładnie tak jak Charlotte!

O jejku wyglądasz jak księżniczka Charlotte tutaj 💕 - czytamy w komentarzach. 

Czy królowa obrazi się za te słowa? Naszym zdaniem Charlotte ma w sobie coś z monarchini, ale do Kitty też jest bardzo podobna! ;)  Zgadzacie się?

Księżniczka ma już 4 latka. 

Księżniczka Charlotte  w swetrze
Instagram

Bardziej podobna jest do Kate czy królowej?

Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews

 

Książę George, księżniczka Charlotte
Newsy
Książę George i księżniczka Charlotte przyjadą do Polski! Poznaj najważniejsze fakty z ich życia
Książę George i księżniczka Charlotte przyjadą do Polski! Poznaj najważniejsze fakty z ich życia

22 lipca mały książę George skończy 4 lata, ale zanim w Pałacu Buckingham zostanie wyprawiona mu impreza urodzinowa, odwiedzi Polskę, razem ze swoją młodszą siostrą Charlotte. Zobacz:  Wiemy, jakie prezenty dostanie Para Książęca - Kate i William w Gdańsku! ZDJĘCIA Rodzeństwo jest najbardziej znanymi dziećmi na świecie. Fani angielskiej rodziny królewskiej zachwycają się każdym uśmiechem małego George'a lub Charlotte. I śledzą informacje na ich temat. A Ty co wiesz na temat tych maluchów? Zobacz wideo o dzieciach księżnej Kate i księcia Williama. Zobacz także:  DZIŚ JEST IKONĄ STYLU, ALE NIE ZAWSZE TAK BYŁO. TAK KATE MIDDLETON WYGLĄDAŁA ZALEDWIE 10 LAT TEMU   Dziś w Polsce zobaczymy królewskie dzieci. Belweder jest przygotowany na ich pobyt i urządził im specjalny pokój zabaw.

Meghan Markle i książę Harry w Australii
East News
Newsy
Syn Meghan Markle i księcia Harrego zostanie kiedyś królem? Wiemy, jakie ma szanse
Syn Meghan Markle i księcia Harrego zostanie kiedyś królem? Wiemy, jakie ma szanse

Meghan Markle urodziła syna! 6 maja rodzina księżnej i księcia Harry'ego powiększyła się. Informację potwierdził oficjalnie najpierw Pałac Buckingham, a potem sam szczęśliwy tatuś - książę Harry . Syn pary będzie potencjalnym następcą tronu. Nie ma jednak do niego blisko. Które w kolejce do tronu będzie dziecko Meghan i   Harry'ego ? Dziecko Meghan i młodszego syna księżnej Diany oraz księcia Karola ma szansę zostać kiedyś królem albo królową ? Szansa zawsze jest, ale niewielka, bowiem kolejka do tronu jest długa, a królowa Elżbieta II jest w dobrej formie i nie zamierza abdykować na rzecz swojego syna, księcia Karola. To właśnie on jest pierwszy w kolejce do tronu. A tak przedstawia się lista: 1. Książę Karol 2. Książę William 3. Książę George 4. Księżniczka Charlotte 5. Książę Louis 6. Książę Harry 7. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego 8. Andrzej, książę Yorku. Jeśli jednak książę William i księżna Kate zdecydują się na kolejne dziecko, książę Harry, jego dziecko i książę Andrzej spadną o jedno oczko w tej hierarchii. Wciąż też nie wiadomo, czy potomek Meghan i Harry'ego otrzyma tytuł księcia albo księżniczki . Ostatnie słowo należy do Elżbiety II, która będzie musiała wydać specjalny dekret, jeśli zdecyduje o nadaniu tytułu. Zgodnie z zasadą ustaloną lata temu, tytuł należy się wyłącznie najstarszemu dziecku książęcej pary. Gdyby Elżbieta II nie zainterweniowała, tytuł księcia otrzymałby tylko książę William, a Harry byłby lordem. Tak się jednak nie stało. Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku dzieci Williama i Kate. Charlotte dostała tytuł Princess Charlotte of Cambridge, a Louis tytuł Prince Louis of Cambridge, bo po ich narodzinach Elżbieta II wydała specjalne dekrety na mocy,...

księżniczka Charlotte, książę George
East News
Newsy
Charlotte i George na oficjalnych zdjęciach z rozpoczęcia roku szkolnego. Ależ oni są uroczy!
Charlotte i George na oficjalnych zdjęciach z rozpoczęcia roku szkolnego. Ależ oni są uroczy!

Księżniczka Charlotte i książę George skończyli wakacje i rozpoczęli naukę w szkole! W czwartek, 5 września, córeczka Kate i Williama po raz pierwszy pojawiła się  w szkole Thomas's Battersea, w której dwa lata temu rozpoczął naukę jej starszy brat, George. Jak już wiemy, pierwszego dnia szkoły książęca para osobiście odprowadziła swoje pociechy na zajęcia. Teraz Pałac Kensington opublikował oficjalne zdjęcia dzieci Kate i Williama z rozpoczęcia roku! Charlotte i George pozują w granatowych mundurkach i wyglądają na naprawdę zadowolonych z wizyty w szkole.  Charlotte i George rozpoczęli naukę w szkole Na profilu Pałacu Kensington na Instagramie pojawiło się oficjalne zdjęcie dzieci księżnej Kate i księcia Williama z pierwszego dnia szkoły. Charlotte i George w granatowych mundurkach wyglądają uroczo! Spójrzcie na ich piękne uśmiechy. Książę i księżna Cambridge z przyjemnością udostępniają poranne zdjęcie księcia George'a i księżniczki Charlotte sprzed Pałacu Kensington - czytamy na Instagramie.  Przypominamy, że do tej pory Charlotte uczęszczała do szkółki Willcocks w Kensington, a teraz razem z bratem uczy się w prestiżowej placówce, w której czesne to koszt prawie 19 tys. funtów - czyli ponad 90 tys. zł! Mała księżniczka będzie się uczyć m.in. podstaw matematyki i języka francuskiego. Charlotte będzie również uczęszczała na zajęcia z aktorstwa i baletu.  Zobaczcie, jak Charlotte i George wyglądali przed rozpoczęciem roku szkolnego! Księżniczka i książę to już naprawdę duże dzieci! Do kogo są bardziej podobni? Do Kate czy Williama? Internauci komentują, że mała Charlotte to kopia królowej Elżbiety! Dziewczynka rzeczywiście jest podobna do swojej prababki? Zobacz także:...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner