Księżna Kate, Kate Middleton, książę William, Louis, książę Louis
EastNews

Księżna Kate inspiruje się Dianą. Chce tak jak ona wychowywać swoje dzieci

Księżna Kate, Kate Middleton, książę William, Louis, książę Louis
EastNews

Księżna Kate i książę William są rodzicami trójki dzieci. Małżeństwo wychowuje razem: 6-letniego Georga,  4-letnią Charlotte i rocznego Louisa. Para stara się zapewnić dzieciom normalne dzieciństwo, choć pełno wokół nich fotoreporterów oraz wydarzeń, w których inne dzieci nie biorą udziału, jak np. machanie do tłumów z balkonu Pałacu Buckingham! Niemniej jednak podobo książę George nie wie, że w przyszłości zostanie królem. Książęca para Cambridge robi wszystko, aby ukryć fakt przed chłopcem. Kate i William marzą o zwykłym dzieciństwie dla pociech. Podobno w domu nie ma dla nich żadnej taryfy ulgowej. Jak to?

George, Charlotte i Louis mają mieć normalne dzieciństwo 

Nie tylko Meghan Markle i książę Harry chcą zapewnić synkowi zwykłe dzieciństwo (Archie nie ma tytułu królewskiego), ale i tego samego dla swoich pociech pragną Kate i William. Choć to ich dzieci w przyszłości zasiądą na królewskim tronie, to rodzice uważają, że wiedza o historii rodziny nie jest im jeszcze potrzebna. George, Charlotte i Louis mają wychowywać się jak zwykłe dzieci. I jak informuje "The Sun" pociechy nie żyją w "złotej klatce". 

Kate zawsze chciała dla dzieci, aby żyły w prawdziwym świecie. Ona i William nie chcą, aby pociechy wychowywały się w "złotej klatce". Chcą, aby George, Charlotte i Louis przeżywały takie same doświadczenia jak inne dzieci - zdradza źródło magazynu. 

Zobacz także: Księżna Kate przez nikogo niezauważona wymknęła się do pubu! Pomógł jej... Harry

Podobno Kate bardzo wzoruje się na księżnej Dianie, która tego samego chciała dla swoich synów. Królowa Ludzkich Serc potrafiła wymknąć się z Pałacu z Williamem i Harry'm do parku czy restauracji McDonald's. Czy wkrótce Brytyjczycy zobaczą Middleton jak spożywa fast foody z dziećmi? 

Księżna Diana pragnęła, aby jej synowie wpasowali się do normalnego życia i mieli przyjaciół w szkole. Kate chce postępować tak jak ona, bo wie jak wielkim uczuciem William darzy swoją matkę - dodaje źródło.

Czy Kate i William powinni powiedzieć dzieciom o ich pochodzeniu? Nie do końca jesteśmy pewni, czy zabieranie pociech na wielkie wydarzenia to dobry pomysł... Jak myślcie?

George i Charlotte nie znają swojej historii.

Księżniczka Charlotte
East News

Księżna Kate chce, aby dzieci żyły w prawdziwym świecie.

Książę George i księżniczka Charlotte, księżna Kate z Louisem na meczu polo
East News

 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36