Książę Harry i Meghan Markle podczas oficjalnej podróży
East News

Już za kilka tygodni Meghan Markle po raz pierwszy zostanie mamą. Księżna Sussex w ciąży czuje się świetnie. Choć wiele osób zauważyło, że 37-latka nieustannie łapie się za brzuch, jakby wciąż sprawdzała czy dziecko znajduje się w środku. Jak się dowiadujemy jej zachowania wcale nie powinniśmy odbierać źle, a wręcz przeciwnie. Zdaniem Patti Wood, ekspertki od mowy ciała i autorki "SNAP: Zrób dobrze pierwsze wrażenie, mowa ciała i charyzma" księżna będzie bardzo opiekuńczą mamą. Widać, że nie może doczekać się przyjścia na świat dziecka! Czy książę Harry również? 

Zobaczcie, co wyjawiła Wood analizując mowę ciała małżeństwa. Czy książę Harry również sprawdzi się w roli ojca?

Zobacz także: Cała prawda o konflkcie księżnej Kate i Meghan Markle wyszła na jaw! Nigdy nie zgadniecie, o co naprawdę chodzi

1/5
Jakim ojcem będzie książę Harry?
EastNews

Zdaniem Patti Wood Harry będzie bardzo dobrym ojcem. Książę podczas spotkań z najmłodszymi nie boi się z nimi rozmawiać, a wręcz robi to z chęcią. Nie straszne jest mu również ubrudzenie się! 

Harry potrafi przykucnąć, zniżyć się do poziomu dziecka i położyć ręce na ziemię, mimo że jest księciem. Możesz powiedzieć, że takie zachowanie jest spontaniczne, ale tak naprawdę to pokazuje, że on chce mieć kontakt z dzieckiem, a nie patrzeć na nie z góry - powiedziała ekspertka w Good House Keeping. 

2/5
East News

Księżna Meghan nieustannie trzyma się za brzuch. Jednak powinniśmy to odbierać jako plus. 

Uwielbiam to, że Meghan trzyma się za brzuch. Oznacza to, że ona troszczy się o dziecko i jest bardzo skoncentrowana na nim. "Ręce pochodzą z serca", a układ rąk Meghan oznacza, że jej dziecko jest dla niej sercem teraz - powiedziała Patti. 

3/5
Jaką matką będzie Meghan?
EastNews

Jest jeszcze bardzo ważny fakt, o którym należy wspomnieć. Na twarzy Meghan nieustannie widzimy "uśmiech Mona Lisy". Co to oznacza? 

Ten uśmiech mówi nam: "Mam sekret i wiem coś, czego ty nie wiesz" - czytamy na stronie. 

Jak myślicie o jaki sekret chodzi? 

 

4/5
Meghan Markle

Meghan Markle nieustannie widzimy w szpilkach. Wszyscy zastanawiają się, czy w tak zaawansowanej ciąży księżna nie powinna zmienić obuwia na płaskie? 

Chodzenie w szpilkach jest ciężkie, jednak Meghan nie sprawia to żadnej trudności. Nieustannie patrzy na brzuch, widać że wciąż uważa na dziecko - wyjawia Wood.

5/5
Meghan Markle - kto jeszcze w ciąży?

Czy księżna Meghan i książę Harry będą dobrymi rodzicami? Według ekspertki od mowy ciała tak! Kontakt z dziećmi jest dla nich wręcz przyjemnością. Nie przeszkadzają im fotoreporterzy, hałas i cała ich medialność. 

Zobacz także: Księżna Meghan w żałobnej stylizacji spełniła prośbę królowej Elżbiety! Co się stało?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle