księżna Kate patrzy na księcia Williama
East News

William nie chce więcej dzieci! Kolejny królewski kryzys? Zobaczcie, co zdradziła księżna Kate

księżna Kate patrzy na księcia Williama
East News

Księżna Kate i książę William, mimo opuszczenia rodziny królewskiej przez Meghan i Harry’ego, bez zmian wypełniają swoje obowiązki. Jeszcze nie ma decyzji czy starszy brat przejmie część patronatów księcia Sussex, na razie para pracuje zgodnie ze swoim terminarzem. Ostatnio pojawili się w Bradford, gdzie Kate zachwyciła swoją suknią z Zary i przy okazji wyznała, że nie planuje czwartego dziecka, bo William nie chce mieć więcej dzieci!

Dlaczego zdecydowała się na takie wyznanie?

Książę William nie planuje więcej dzieci!?

Kate i William mają już trójkę dzieci. George i Charlotte chodzą już do szkoły, a mały Louis jeszcze najwięcej czasu spędza z mamą i nianią. Księżna Cambridge zawsze podkreślała, że chce mieć dużą rodzinę i co jakiś czas pojawiają się spekulacje na temat czwartej ciąży. Jednak teraz księżna rozwiała te plotki jednym zdaniem! 

Podczas wizyty w Bradford rozmawiała z jednym z fanów rodziny królewskiej i jak pisze królewska korespondentka Rebecca English z ust księżnej miały paść słowa:

Nie sądzę, żeby William chciał mieć więcej - miała powiedzieć księżna Kate na pytanie fana.

Co prawda para podczas oficjalnych wyjść zawsze się uśmiecha, ale o kryzysie w ich małżeństwie już od dawna jest głośno. Kiedy nie wiedzą, że są pod ostrzałem fotoreporterów wcale ze sobą nie rozmawiają, a z ich twarzy znikają wyuczone uśmiechy. Jakiś czas temu brytyjskie media pisały nawet o ich rozwodzie, ale na ten królowa Elżbieta nigdy się nie zgodzi!

 

 

Informacje o czwartej ciąży księżnej Kate nie cichną. Czy w ten sposób postanowiła uciąć plotki?

Księżna Kate w zielonym płaszczu

Już od jakiegoś czasu widać, że Kate i William są coraz bardzie zdystansowani wobec siebie! 

Kate i William mają kryzys? Zobaczcie tylko te zdjęcia

 

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13