Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
księżniczka Charlotte, książę George
East News
Newsy

Charlotte i George na oficjalnych zdjęciach z rozpoczęcia roku szkolnego. Ależ oni są uroczy!

Charlotte i George na oficjalnych zdjęciach z rozpoczęcia roku szkolnego. Ależ oni są uroczy!

Księżniczka Charlotte i książę George skończyli wakacje i rozpoczęli naukę w szkole! W czwartek, 5 września, córeczka Kate i Williama po raz pierwszy pojawiła się  w szkole Thomas's Battersea, w której dwa lata temu rozpoczął naukę jej starszy brat, George. Jak już wiemy, pierwszego dnia szkoły książęca para osobiście odprowadziła swoje pociechy na zajęcia. Teraz Pałac Kensington opublikował oficjalne zdjęcia dzieci Kate i Williama z rozpoczęcia roku! Charlotte i George pozują w granatowych mundurkach i wyglądają na naprawdę zadowolonych z wizyty w szkole. 

Jakim autem jeżdżą Kate i William? Jak się czują w Polsce? Zobacz relację z ich przyjazdu!

Charlotte i George rozpoczęli naukę w szkole

Na profilu Pałacu Kensington na Instagramie pojawiło się oficjalne zdjęcie dzieci księżnej Kate i księcia Williama z pierwszego dnia szkoły. Charlotte i George w granatowych mundurkach wyglądają uroczo! Spójrzcie na ich piękne uśmiechy.

Książę i księżna Cambridge z przyjemnością udostępniają poranne zdjęcie księcia George'a i księżniczki Charlotte sprzed Pałacu Kensington - czytamy na Instagramie. 

Przypominamy, że do tej pory Charlotte uczęszczała do szkółki Willcocks w Kensington, a teraz razem z bratem uczy się w prestiżowej placówce, w której czesne to koszt prawie 19 tys. funtów - czyli ponad 90 tys. zł! Mała księżniczka będzie się uczyć m.in. podstaw matematyki i języka francuskiego. Charlotte będzie również uczęszczała na zajęcia z aktorstwa i baletu. 

Zobaczcie, jak Charlotte i George wyglądali przed rozpoczęciem roku szkolnego! Księżniczka i książę to już naprawdę duże dzieci! Do kogo są bardziej podobni? Do Kate czy Williama? Internauci komentują, że mała Charlotte to kopia królowej Elżbiety! Dziewczynka rzeczywiście jest podobna do swojej prababki?

Zobacz także: Księżna Kate na regatach z dziećmi! Charlotte i George nie byli grzeczni... Córka księżnej pokazała wszystkim język!

Charlotte i George skończyli wakacje i rozpoczęli naukę

Kate i William odprowadzili dzieci do szkoły

Charlotte jest podobna do królowej Elżbiety?

Królowa Elżbieta II, uśmiechnięta w chustce na głowie
East News

 

księżna Kate szczęśliwa na Wimbledonie
East News
Newsy
Księżna Kate i książę William tym razem przesadzili! Czy sympatia do przyszłego króla zmaleje?
Księżna Kate i książę William tym razem przesadzili! Czy sympatia do przyszłego króla zmaleje?

Byliście już w tym roku na wakacjach? Bo książęca para - Kate i William, wraz z dzieciakami już byli. W tym roku wybrali wariant All Inclusive plus. I trzeba przyznać, że plus jest naprawdę królewski. Książęta i książątka wypoczywały bowiem w miejscu godnym księcia z bajki. Prywatna wyspa, lokaj na każde zawołanie, 60-metrowy basen do dyspozycji, najlepsze jedzenie. Zobaczcie nasze wideo! Było to całkiem niedawno temu, za siódmą górą i siódmą rzeką… Zobacz także:  Te zdjęcia nie uciszą plotek o czwartej ciąży Kate! Widać brzuszek?

Księżna Kate w czerwonej sukience w kwiaty Michaela Korsa
East News
Newsy
Wiemy, o co zapytała nauczycielka księżniczkę Charlotte pierwszego dnia szkoły? Na tym nagraniu widać wszystko!
Wiemy, o co zapytała nauczycielka księżniczkę Charlotte pierwszego dnia szkoły? Na tym nagraniu widać wszystko!

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły! 4-latka dołączyła do swojego brata George'a i rozpoczęła edukację w elitarnej szkole Thomas’s Battersea. Pierwszego dnia zgodnie z tradycją Kate i William odprowadzili swoje dzieci do szkoły. Dla George'a nie było to nic nowego, ale dla małej Charlotte to ogromne wydarzenie. Widać, że księżniczka była zdenerwowana. Przed wejściem przywitała ją nauczycielka. Wiemy, o czym rozmawiała z dziewczynką! Obejrzyjcie wideo... Księżniczka Charlotte poszła do szkoły! Na oficjalnym koncie Kate i Williama na Instagramie pojawiło się nagranie z pierwszego dnia szkoły księżniczki Charlotte. Tak ważne wydarzenia z życia rodziny królewskiej tradycyjnie już pojawiają się w mediach społecznościowych. Podobnie jest z urodzinami dzieci księżnej Cambrige. Zawsze z okazji urodzin publikuje ona kilka fotografii swojego autorstwa i w ten sposób dziękuje za życzenia napływające z całego świata. Teraz pojawiły się zdjęcia księżniczki w mundurku i nagranie z rozmowy z nauczycielką, witającą rodzinę królewską. Brytyjskie media szybko rozszyfrowały treść rozmowy. Tradycyjnie pomogli w tym eksperci od czytania z ruchu warg. Według "Daily Mail" nauczycielka miała zapytać Charlotte: Jak się masz? Miło spędziłaś lato? Co księżniczka Charlotte odpowiedziała nauczycielce? Księżniczka nie była zbyt rozmowna i nie odpowiedziała na pytania. Widać, że to dla niej duży stres, szczególnie przy blasku fleszy fotoreporterów, którzy śledzili każdy jej ruch. Zamiast Charlotte, książę William odpowiedział:  „Pierwszy dzień szkoły. Jakie to ekscytujące”. Potem cała rodzina weszła do budynku szkoły. Być może już wkrótce księżna Kate zdradzi, jak Charlotte poradziła sobie w pierwszych dniach szkoły i czy szybko odnalazła się w nowej...

Księżniczka Charlotte
East News
Newsy
Koronawirus w szkole Charlotte i George'a? Dzieci Kate i Williama są zagrożone?
W szkole Charlotte i George pojawiło się podejrzenie koronawirusa. Jaką decyzję podejmie pałac w sprawie najmłodszych członków rodziny królewskiej?

Księżniczka Charlotte i książę George uczą się w szkole Thomas’s Battersea, gdzie pojawiły się podejrzenia  koronawirusa . Okazuje się, że uczniowie, którzy wrócili z Włoch wzbudzili podejrzenia w placówce. Konieczna była kwarantanna kilku z nich! Czy Charlotte i George zostali zabrani ze szkoły ze względu na ich bezpieczeństwo? Charlotte i George narażeni na koronawirus w szkole? W związku z obecnością w szkole uczniów, którzy wrócili z obozu narciarskiego we Włoszech, zastosowano specjalne procedury. Kilku uczniów poddano kwarantannie , a na Kate i Williama  padł blady strach! Doniesienia na temat przypadków koronawirusa w szkole Thomas’s Battersea, gdzie chodzą królewskie dzieci wywołały tak duże zamieszanie, że ostatecznie skomentował je rzecznik placówki. Uspokoił, że obecnie nie ma podejrzeń wirusa w szkole, ale placówka poważnie podchodzi do zagrożenia i monitoruje na bieżąco komunikaty w tej sprawie: Tak jak inne szkoły, bardzo poważnie traktujemy doniesienia o potencjalnym zagrożeniu Covid-19, śledzimy rządowe doniesienia w tej sprawie i instrukcje, przyglądamy się też uczniom – poinformował rzecznik prasowy szkoły Thomas’s Battersea. Co prawda w Wielkiej Brytanii nie ma jeszcze oficjalnie potwierdzonego żadnego przypadku zarażenia koronawirusem, ale władze zdecydowały się już na zamknięcie ponad 10 szkół, a w niektórych zarządzono 2-tygodniową przerwę w związku z kwarantanną niektórych uczniów. Sprawa jest poważna i bardzo prawdopodobne, że pałac królewski zdecyduje, aby Charlotte i George przez jakiś czas kontynuowali naukę w domu. Zobacz także:    Księżna Kate zdradziła, że Charlotte uwielbia nietypowe dania. Nie uwierzycie, czym się zajada...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner