Księżna Kate w sukni za 2 tys Księżna Kate i William Książę William Księżna Kate
Księżna Kate
East News

Księżna Kate i książę William wzięli udział w ważnym wydarzeniu w pałacu Buckingham. Odbyło się tam spotkanie przedstawicieli różnych państw wraz z ich małżonkami, członków rządu Wielkiej Brytanii oraz biznesmenów z okazji szczytu inwestycyjnego między Wielką Brytanią a Afryką. Książęca para po raz pierwszy reprezentowała rodzinę królewską samodzielnie, po tym jak Meghan i Harry zdecydowali się opuścić rodzinę królewską!

Jakie nastroje towarzyszyły Kate i Williamowi podczas spotkania? Nie uwierzycie, co w tym czasie robili Meghan i Harry w Kanadzie!

1/5
Księżna Kate w sukni za 2 tys
East News

Księża Kate jak zwykle znów zachwyciła swoją kreacją. Tym razem zdecydowała się na czerwoną cekinową suknię marki Needle & Thread. Model, który wybrała księżna to Aurora Gown i kosztuje 2. 350 zł. Stylizację dopełniła kopertówką od Jenny Packham oraz szpilkami marki Gianvito Rossi, które są droższe niż sukienka i kosztują prawie 3 tys. zł!

 

2/5
Księżna Kate i William
East News

Kate i William jak zwykle doskonale sprawdzili się w roli gospodarzy. Książę Cambridge do tej pory milczał w sprawie decyzji Harry'ego i nie poruszał tego tematu, ale podczas rozmowy z szefami rządów usłyszał, że wielu z nich spotkało się już wcześniej z Harrym.  Rozmawiając z prezydentem Malawi, Peterem Muthariką, który również spotkał się z księciem Sussex, powiedział: „Muszę tam pojechać, wkrótce tam będę”. Czy to oznacza, że William planuje odwiedzić Harry'ego w Kanadzie?

3/5
Książę William
East News

Książę William podczas przemówienia wyjaśnił zebranym gościom, dlaczego na spotkaniu nie pojawiła się królowa Elżbieta II i powiedział:

Mojej babci jest przykro, że nie jestem tu dziś wieczorem, ale poprosiła mnie, abym przekazał wam najgorętsze życzenia. Kontynent afrykański zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. To miejsce, do którego mój ojciec zabrał mojego brata i mnie krótko po śmierci naszej matki, a kiedy zdecydowałem, oświadczyć Catherine, nie mogłem wymyślić innego miejsca niż Kenia, by uklęknąć na jedno kolano. Przez całe życie spędziłem już czas w wielu częściach Afryki. Jestem również zaszczycony, że jestem Patronem Królewskiego Towarzystwa Afrykańskiego. Jak Catherine i ja powiedzieliśmy Wam dziś wieczorem, mamy nadzieję, że w przyszłości odwiedzimy wiele innych krajów i podzielimy się z naszymi dziećmi wzajemną miłością do tego kontynentu. 

4/5
Księżna Kate
East News

Wygląda na to, że Kate i William powoli przejmują większość obowiązków królowej. Podczas uroczystości na ich twarzach gościły uśmiechy, ale kiedy zostawali sami księżna nie wyglądała na zachwyconą. Być może nie do końca podoba jej się to, co dzieje się w rodzinie królewskiej! A może po prostu mają z Williamem kolejny kryzys! W końcu niedawno sama Kate zdradziła, że jej mąż nie chce więcej dzieci!