Książę George i księżniczka Charlotte, księżna Kate z Louisem na meczu polo Książę George i księżniczka Charlotte Księżniczka Charlotte zajmuje się swoim bratem Louisem Książę George i księżniczka Charlotte w samochodzie Meghan Markle z synem Archiem i księciem Georgem na meczu polo
Książę George i księżniczka Charlotte, księżna Kate z Louisem kibicują Williamowi na meczu polo
East News

Zdjęcia rodziny królewskiej zawsze budzą w mediach dużo emocji, ale i tak wszyscy z utęsknieniem zawsze czekają na najnowsze fotografie dzieci księcia Williama i księżnej Kate. Dotychczas mogliśmy obserwować głównie rozrabiających George'a i jego siostrę Charlotte, ale ostatnio do tej dwójki dołączył również książę Louis, który stawia już pierwsze kroki i jest... bardzo szybki! Księżna Kate zabrała swoje dzieci na charytatywny mecz polo, w którym wziął udział książę William. Na rodzinnym spotkaniu zjawiła się też Meghan Markle z synem Archiem. A jak na rodzinnym pikniku bawiły się dzieci Williama i Kate? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Księżna Kate i Meghan Markle jednak się nie znoszą?! Eksperci od mowy ciała ocenili zdjęcie z chrztu Archiego!

1/5
Książę George i księżniczka Charlotte, księżna Kate z Louisem na meczu polo
East News

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla księżnej Kate. Gazety rozpisywały się o jej problemach z księciem Williamem, które miały doprowadzić do poważnego kryzysu małżeńskiego. Wszystko przez plotki o romansie Williama z najlepszą przyjaciółką Kate, Rose Hanbury. Romans miał rozwijać się, gdy Kate... była w ciąży z księciem Louisem. Rodzina królewska nie skomentowała tych plotek, pojawiły się za to doniesienia o tym, że planuje pozwać gazetę, która napisała o tym romansie. Mimo plotek, Kate starała się nie pokazać po sobie, że zabolały ją publikacje medialne. Teraz jednak wszystko wraca do normy, a Kate wspiera męża podczas ważnych wydarzeń. 

2/5
Książę George i księżniczka Charlotte
East News

Książę George i księżniczka Charlotte mają teraz przerwę w szkole, ale zamiast bawić się w królewskich ogrodach, wolą wychodzić z rodzicami z pałacu i bawić się na imprezach plenerowych. Podczas meczu polo, książę George i księżniczka Charlotte wspierali swojego tatę, a w przerwie meczu grali razem w piłkę nożną!

3/5
Księżniczka Charlotte zajmuje się swoim bratem Louisem
East News
4/5
Książę George i księżniczka Charlotte w samochodzie
East News

Podczas jednego z ostatnich wyjść, księżna Kate opowiedziała sporo o swojej córce, która po wakacjach zacznie naukę w szkole. Co zdradziła Kate?

- Księżna powiedziała, że ​​Charlotte nie może się doczekać szkoły. – jej słowa cytował magazyn „Hello”.

Przy okazji księżna Kate zdradziła, jaka jest jej córka. 

- Tak, jest bardzo urocza, ale ma też swoją drugą, bardziej zadziorną stronę - miała powiedzieć księżna Kate. 

5/5
Meghan Markle z synem Archiem i księciem Georgem na meczu polo
East News

Na meczu pojawiła się też Meghan Markle, która zdecydowała się zabrać ze sobą synka Archiego. Meghan spędzała czas z księżną Kate i jej dziećmi, więc można podejrzewać, że po konflikcie księżnych nie ma już śladu.