Księżna Kate w szarej sukience
EastNews

Ale talia! Księżna Kate założyła piękną szarą sukienkę po raz kolejny. Znamy markę jej kreacji

Księżna Kate w szarej sukience
EastNews

Księżna Kate nie bez powodu jest nazywana "królową recyklingu". Wielokrotnie zakłada te same kreacje na różne okazje i zawsze wygląda doskonale. Tym razem pojawiła się u boku księcia Williama podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. 38-letnia Kate wyglądała bardzo elegancko w uszytej na specjalne zamówienie kreacji od Catherine Walker, kiedy przybyła na nabożeństwo z okazji 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau w Central Hall Westminster. Zobaczcie, gdzie księżna wcześniej nosiła tę sukienkę.

Księżna Kate po raz drugi założyła szarą sukienkę!

Kate, mimo okazji, była w doskonałym humorze i zanim weszła do Central Hall Westminster, stale się uśmiechała, również do swojego męża. Z kolei William cały czas trzymał nad żoną parasol, aby nie zmokła. Widać, że ich wspólne wyjście wyglądało zupełnie inaczej niż te, które miały miejsce ostatnio. Tym razem para była w doskonałych nastrojach i widać, że oboje świetnie się czuli w swoim towarzystwie, a ich uśmiechy w końcu nie były wymuszone.

Kate jak zwykle wybrała stylizację odpowiednią do okazji. Prosta, elegancka sukienka w stonowanej kolorystyce sprawdziła się tego dnia idealnie. Szarą sukienkę zestawiła z czarnymi rajstopami, klasycznymi szpilkami i czarną kopertówkę Jimmy Choo. Nie zapomniała też o biżuterii i wybrała delikatną parę kolczyków od Cassandra Goad.

Co ciekawe księżna już wcześniej nosiła tę sukienkę. Miała ją na sobie podczas wycieczki z królową Elżbietą II do King's College w Londynie w marcu 2019 roku.

Zobaczcie, oba zestawy księżnej Kate z szarą sukienką w roli głównej!

Księżna Kate książę William
East News

Księżna Kate słynie z tego, że swoje kreacje nosi wielokrotnie. 

Księżna Kate w szarej sukience
East News

Księżna Kate miała na sobie szarą sukienkę w marcu 2019 podczas oficjalnego wyjścia z królową.

Podoba Ci się kreacja księżnej Kate? Podobny model znajdziecie tutaj!

księżna Kate i królowa Elżbieta II publicznie razem
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13