Księżna Kate jak księżna Diana Księżna Kate jak księżna Diana w Pakistanie Księżna Kate w niebieskiej sukience jak księżna Diana Księżna Kate i William Pakistan 2019
Księżna Kate w brązowej koszuli  Pakistan
East News

Księżna Kate i książę William kończą już kilkudniową oficjalną wizytę w Pakistanie. Tym razem wybrali się do górzystej miejscowości Chitral, gdzie spotkali się z mieszkańcami i mieli okazję więcej dowiedzieć się więcej o kulturze tego regionu.

Księżna Cambrige, jak zawsze idealnie dopasowała stylizację do okazji i postawiła na stonowane kolory i jasny płaszcz z ornamentami. Okazuje się, że niemal identyczny miała księżna Diana podczas wizyty w tym kraju! To nie pierwsza sytuacja, kiedy żona Williama wybiera podobne stylizacje do jego matki... Zobaczcie, jak prezentowała się tym razem!

1/4
Księżna Kate jak księżna Diana
East News

Podróż Kate i Williama została zaplanowana tak, aby mogli odwiedzić te same miejsca, w których była księżna Diana podczas podroży do Pakistanu w 1991 roku. Nic w tym zaskakującego, książę Harry podczas podróży do Afryki, również podążał śladami swojej matki. Widać, że pamięć o niej jest dla nich bardzo ważna i mimo że od śmierci Lady Di minęło wiele lat, synowie i ich żony stale oddają jej hołd.

Mistrzynią w przypominaniu o księżnej Dianie jest Kate! Żona Williama często wybiera stylizacje nawiązujące do tych, które nosiła jego matka, dzięki temu sprawia, że świat nadal przypomina sobie o "królowej ludzkich serc". Ostatnia stylizacja księżnej Cambridge jest niemal identyczna, jak ta którą miała na sobie Diana...

2/4
Księżna Kate jak księżna Diana w Pakistanie
East News

Księżna Kate zawsze, będąc w wizytą, stara się nawiązywać swoimi stylizacjami do kultury danego kraju. Jest to odbierane przez media na całym świecie bardzo dobrze. Podczas wizyty w Pakistanie założyła jasny płaszcz z haftowanymi ornamentami charakterystycznymi dla tego kraju. Podobną stylizację niemal 30 lat temu miała na sobie księżna Diana.

3/4
Księżna Kate w niebieskiej sukience jak księżna Diana
East News

To już kolejne nawiązanie do stroju matki Williama podczas wizyty w Pakistanie. Kilka dni temu Kate wybrała niebieską długą tunikę z białymi haftami, podobną kolorystycznie sukienkę 1991 roku założyła Diana. 

4/4
Księżna Kate i William Pakistan 2019
East News

Podczas wizyty książęca para, oprócz poznawania kultury Pakistanu, rozmawiała też z ekspertami na temat globalnego ocieplenia i wpływu, jaki ma na ten region. 

Podoba Ci się stylizacja księżnej Kate? W podobnym stylu kupisz tutaj:

 

 

Więcej na temat Księżna Diana Księżna Kate