księżna Kate
East News/mat.pras.
1/5
księżna Kate
East News/mat.pras.

 

Księżna Kate to mistrzyni modowego recyklingu. Żona księcia Williama jest wyjątkowo oszczędna i często wykorzystuje swoje kreacje więcej niż jeden raz, udowodniając przy okazji, że niczym (no prawie) nie różni się od "zwykłych" kobiet. Być może właśnie to jeden z powodów, dla których miliony kobiet na całym świecie inspirują się jej stylem. Tym razem fanki stylu księżnej Kate mają kolejny powód do radości, bo żona Williama właśnie pojawiła się w kreacji, którą miała na sobie kilka razy. Nową, a właściwie starą stylizację zaprezentowała na sobie podczas wizyty w szkockim Dundee. Zobaczcie, jak prezentowała się księżna i sprawdźcie, gdzie i kiedy jeszcze miała na sobie ten strój!

 

Zobacz: To przez nią związek księżnej Kate i księcia Williama prawie się rozpadł! Jak wygląda? Zobacz!

2/5
księżna Kate, książę William
East News

 

Księżna Kate pojawiła się w Szkocji w płaszczu, który ma fason sukienki i modny wzór kraty. Płaszcz świetnie układa się na figurze księżnej, podkreślając jej talię, a także wyrównując proporcje sylwetki, i tworząc idealną "klepsydrę". Do tego jest we wzór kraty, która nigdy nie wychodzi z mody. A o tym, że to strój ponadczasowy świadczy również fakt, że księżna miała go na sobie już kilka razy.

 

Zobacz: Księżna Kate znów zachwyca w butelkowej sukience! Wiemy, co to za model i ile kosztuje

3/5
księżna Kate
Instagram

 

Księżna Kate założyła swój płaszcz 30 listopada 2012 roku w Berkshire po raz pierwszy. Wtedy także dobrała do stroju czarne rajstopy. 

 

Zobacz: Księżna Kate NIE chce mieć więcej dzieci? Znamy powód!

 

4/5
księżna Kate
Instagram

 

Podobny look księżna zaprezentowała rok później, 25 grudnia 2013 roku w Sandringham. Wtedy stylizacja różniła się jedynie czarnymi kozakami i zielonym toczkiem na głowie księżnej. 

 

Zobacz: Księżna Kate zażenowana! Dziecko zadało jej pytanie o życie w pałacu, na które nie umiała odpowiedzieć...

5/5
księżna Kate
East News

 

Tym razem księżna dobrała do swojego płaszcza czółenka i torebkę Manu Atelier za ponad 2 tysiące złotych. Podoba się wam stylizacja księżnej? 

 

Zobacz: Królewski baby boom! Tyle dzieci w rodzinie królewskiej już dawno nie było...

Więcej na temat Księżna Kate