Księżna Kate nie ma łatwego życia. W związku z tym, że jej mąż może zostać królem nie może pozwolić sobie na ignorowanie zasad panujących w rodzinie królewskiej. Za jakiś czas księżna będzie stała przed bardzo trudnym wyborem. Okazuje się, że książę George, kiedy osiągnie odpowiedni wiek, nie będzie mógł już podróżować z rodzicami samolotem. Co wtedy zrobi Kate?

Reklama

Dlaczego księżna Kate będzie musiała wybierać między Williamem a Georgem?

Niemal każda dziedzina życia jest objęta protokołem, którego przestrzegania zobowiązują się wszyscy członkowie rodziny królewskiej. Elżbieta II surowo patrzy na każde złamanie zasad i do tej pory rekordzistką niezmiennie pozostaje Meghan Markle. Do niedawna podróżować samolotem mogło kilka osób z rodziny królewskiej lub rodzice z małymi dziećmi, jednak od kiedy katastrofy lotnicze zdarzają się o częściej – zmieniono zasady!

Królowa w trosce o bezpieczeństwo następców tronu wprowadziła zasadę, zgodnie z którą dzieci od 12 roku życia latają innym samolotem. To oznacza, że książę George nie będzie mógł latać z księciem Williamem ze względu na możliwość wypadku. Z tego powodu Kate stanie przed trudnym wyborem. Jednak to mało prawdopodobne, aby królowa pozwoliła jej latać z synem, szczególnie jeśli będą to oficjalne wizyty i w grę wejdą kwestie reprezentacyjne. Księżna Cambridge zapewne będzie musiała stać u boku męża! Może się jej to nie spodobać!

Zobacz także: Meghan i Harry oficjalnie odcięli się od Kate i Williama! To ostateczny dowód na konflikt w rodzinie królewskiej?

EastNews

Książę George za jakiś czas będzie latał oddzielnym samolotem

Eastnews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama