Księżna Kate i książę Loius
Instagram

Księżna Kate jakiś czas temu brała udział w projektowaniu ogrodu pokazowego Chelsea Flower Show. To piękne miejsce stało się tłem dla rodzinnej sesji pary książęcej, a urocze zdjęcia zostały opublikowane na Instagramie. Takiej ilości zdjęć Georga, Charlotte i Louisa już dawno nie mieliśmy okazji zobaczyć!

Na fotografiach zobaczymy czteroletnią księżniczkę Charlotte, pięcioletniego George'a i Louisa, który w kwietniu skończył rok, a teraz wszyscy mogą zobaczyć jak stawia pierwsze kroki. Zobaczcie całą magiczną sesję z części ogrodu Back to Nature!

Zobacz takżeKsiężna Kate jest w czwartej ciąży? Jej nowe zdjęcia z parku zdradzają wszystko!

1/6
Książę William książę Louis, George i Charlotte
Instagram

Kiedy dzieci przyjeżdżają do Chelsea Flower Show są zachwycone tym, co widzą! Na filmie opublikowanym w mediach społecznościowych widać, że George uśmiecha się zachwycony, a Charlotte biegnie do ogrodu, który księżna Kate stworzyła we współpracy z architektami krajobrazu Andree Davies i Adamem White'em. Fotografowie królewscy towarzyszyli rodzinie na każdym kroku, uwieczniając ten spacer, a zdjęciami Kate i William pochwalili się na Instagramie. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

90% of our adult brains are developed before the age of 5 and what a child experiences in those really early years directly affects how the brain develops. That’s why I think it’s so important, whether we’re parents or carers or family members, really engage in quality time with children and babies from a really young age. I really feel that nature and being interactive outdoors has huge benefits on our physical and mental wellbeing, particularly for young kiddies. The #RHSChelsea Back to Nature Garden is a natural, creative place for them to play. I really hope that this woodland that we have created, in a huge collaboration here really inspires families, kids and communities to get outside, enjoy nature and the outdoors and spend quality time together. #ChelseaFlowerShow

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

2/6
Książę William książę Louis w ogrodzie
Instagram

Zdjęcia z sesji w ogrodzie to pierwsze fotografie księcia Louisa od czasu jego urodzin. Najmłodszy syn Kate doskonale sobie radzi i widać, że stara się nadążać za starszym rodzeństwem. Na uroczych zdjęciach widzimy chodzącego księcia, który doskonale czuje się w miejscu stworzonym przez jego mamę. 

3/6
Księżna Kate i książę Loius
Instagram

Księżna zaprojektowała ogród z myślą o dzieciach, dlatego oczywiste było, że pierwszymi odwiedzającymi będą jej synowie i córka. Książę George i księżniczka Charlotte w ostatnim czasie pomagali mamie i zbierali mech, liście i gałązki, aby udekorować nowe miejsce. Wizyta w ogrodzie trwała około godziny i widać, że dzieci doskonale się bawiły. Jak donosi informator magazynu „Hello”:

Księżna chciała pokazać swoim dzieciom, co pomogła stworzyć. Spędziła na tym wiele czasu i oczywiście chciała, żeby wypróbowały ogród i jego funkcje.

4/6
Księżniczka Charlotte w ogrodzie
Instagram

Dla księżnej Kate aktywność fizyczna jest bardzo ważna i nigdy tego nie ukrywała. Bardzo dba o to, aby jej dzieci spędzały dużo czasu na powietrzu i co ciekawe, codziennie, niezależnie od pogody, spędzają one czas na zabawie w ogrodzie. 

5/6
Księżna Kate w sesji w ogrodzie
Instagram

Z racji tego, że księżna zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas spędzony na powietrzu, zachęca do tego innych rodziców, aby spędzali czas z dziećmi na łonie przyrody. W wywiadzie dla BBC księżna Kate przyznała:

Naprawdę czuję, że natura i bycie aktywnym ma ogromne korzyści dla naszego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, szczególnie dla małych dzieci. Naprawdę mam nadzieję, że ten las, który stworzyliśmy naprawdę inspiruje rodziny, dzieci i społeczności do wyjazdu na zewnątrz, cieszenia się przyrodą i na zewnątrz oraz wspólnego spędzania czasu.

6/6
Księżna Kate podczas projektowania ogrodu
Instagram

Rodzinna sesja z całą pewnością przyczyniła się do tego, że o ogrodach Chelsea Flower Show jest głośno. Tym projektem Kate sprawiła, że teraz to o niej jest głośno, a nie o Meghan!

 

Więcej na temat Księżna Kate