Księżna Kate w turkusowym płaszczu
East News

Czy to już koniec konfliktu między księciem Williamem a księciem Harrym? Synowie księżnej Diany od kilku miesięcy nie potrafią się ze sobą porozumieć! Wszystkiemu winna ma być Meghan Markle, która dołączyła do rodziny królewskiej. Podobno jej obecność wciąż jest kontrowersyjnym tematem, jednak całe szczęście księżnej Kate udało się rozgonić czarne chmury nad Pałacem. Jak to zrobiła? Przeczytajcie!

1/4
Książę Harry i Książę William skłóceni
EastNews

Mówi się, że William i Harry nie dogadują się ze sobą odkąd młodszy z braci znalazł sobie partnerkę. Szybkie zaręczyny i jeszcze szybszy ślub od samego początku nie podobały się mężowi Kate. Podobno padło kilka słów za dużo, a potem konflikt zaczął narastać z każdym dniem.

William ostrzegał Harry'ego, że sprawy idą za szybko. Harry wściekł się, że brat go poucza i obraził się na niego - mówi informator "People".

Zobacz także: Książę Harry i książę William nie rozmawiają ze sobą? To nagranie zdradza, jak wyglądają ich relacje!

 

2/4
East News

Zamiast wyjaśnić sytuację między sobą Harry wolał być skupiony na ciężarnej Meghan. Ukochana księcia już urodziła pierwsze dziecko, ale książęca para Sussex chce pokazać pociechę w odpowiednim dla nich momencie. Takie zachowanie jest nowością na dworze królewskim, bo księżna Kate i księżna Diana musiały zaprezentować się "na schodkach" szpitala niespełna dobę po porodzie. Podobno nowy sposób rodzenia i wyłamywanie się z królewskiego protokołu również dolał oliwy do ognia nie tylko między Harrym i Williamem, ale i pokłóciły się Kate i Meghan!

3/4
księżna Kate, książę William w młodości
East News

Całe szczęście, jak donosi "Mirror Online", kłótnie między rodziną królewską zakończyły się! Kate i William odwiedzili Meghan i Harry'ego w ich nowym domu w Wielkanoc. Podobno księżna Cambridge mocno namawiała braci, aby w końcu zakończyli bezsensowne kłótnie między sobą. 

Kate jest bardzo świadoma wysokich pozycji Harry'ego i Williama w państwie i wie, jak bardzo ważni są bracia dla społeczności - czytamy w "Mirror Online".

4/4
Księżna Kate z kwiatami
Mat. prasowe

Czy na kolejnym wspólnym wyjściu rodziny zobaczymy całą czwórkę uśmiechniętą? Mamy nadzieję, że konflikt naprawdę się zakończył!