Związek księżnej Kate i księcia Williama dla wielu może wydawać się niemal idealny. Okazuje się jednak, że od początku był dość burzliwy, a między Kate a Williamem nieraz dochodziło do sprzeczek czy nawet awantur. Teraz do tego wychodzi na jaw, że księżna Kate nieraz płakała przez Williama! Dlaczego?

Reklama

Zobacz: Książę William bał się ślubu z Kate?! Nie uwierzycie, kto był sprawcą tego zamieszania...

Książę William doprowadzał Kate do łez

Zobacz także

Szczegółu burzliwego związku księżnej Kate i księcia Williama wychodzą na jaw za sprawą książki Kate Nicholl "The Making od a Royal Romance" z 2011 roku. Autorka opisała sytuację, do której doszło między Kate a Williamem 12 lat temu przed świętami Bożego Narodzenia. William obiecał Kate, że spędzi z nią święta, szybko jednak wycofał się z tej deklaracji. Potem było jeszcze gorzej!

William nie tylko złamał złożoną obietnicę, ale co gorsze, zapewnił Kate, że dołączy do niej później, czego również nie zrobił! To przelało czarę goryczy i Kate zalała się łzami.

William miał wątpliwości i usiadł ze swoim ojcem i babcią, aby odbyć szczerą dyskusję na temat jego przyszłości z Kate. Oboje doradzili mu, żeby się nie spieszył - pisze autorka książki.

To właśnie ta sytuacji doprowadziła do kryzysu między Kate a Williamem, a potem do rozstania. Nie da się ukryć, że Kate sporo zniosła zanim została żoną księcia.

Przeczytaj: W końcu! Są trzy świąteczne kartki rodziny królewskiej! Książę Louis rozczula...

Polecamy: Telefon, list, a może Facebook? Nie uwierzycie, jak komunikuje się ze sobą rodzina królewska!

Między księżną Kate a księciem Williamem nieraz dochodziło do spięć

East News

Obecnie para jest bardzo szczęśliwa!

Reklama

East News

Reklama
Reklama
Reklama