księżna Kate, książę William
East News
1/6
William i kate - ślub

 

William i Kate są uznawani za wzór zgodnego małżeństwa w rodzinie królewskiej. Jednak, mimo że znali się bardzo długo, księżna musiała czekać na zaręczyny. Zyskała przez to nawet przydomek waity Katie. Jak się okazuje wszystko przez to, że książę bał się małżeństwa. Co prawda w 2011 roku para w końcu wzięła ślub, który był wielkim wydarzeniem, ale zanim do niego doszło wiele się wydarzyło w tym związku.

 

Zobaczcie, kto miał wpływ na decyzję Williama o małżeństwie i dlaczego tak się go obawiał!

 

Zobacz: Telefon, list, a może Facebook? Nie uwierzycie, jak komunikuje się ze sobą rodzina królewska!

2/6
księżna Kate, książę William
East News

 

William spotykał się z Kate przez osiem lat, dopiero po tym czasie zdecydował się na zaręczyny. Obawiał się małżeństwa, a za wzór miał związek rodziców pełen kontrowersji, zakończony rozwodem. Przez długi czas myślał, że spotka go to samo, dlatego tak długo odkładał decyzję o ślubie.

Jednak nie tylko o to chodziło, doszła jeszcze obawa przed presją otoczenia. Zobaczcie, kto miał ją wywierać!

 

Zobacz: Książę Harry nie może znieść zamieszania wokół Meghan. Ma już tego dość! O co chodzi?

3/6
księżna Kate, książę William
East News

 

William obawiał się presji ze strony swojego ojca, księcia Karola. Wiedział, że rodzina królewska często wywiera wpływ na pary, które spotykają się już dosyć długo, a nie spieszą się ze ślubem. Książę był jeszcze młody i chciał się bawić. W wieku 22 lat trudno było mu zrozumieć, dlaczego miałby zmieniać stan cywilny. W jednym z wywiadów udzielonych ponad 10 lat temu wyznał:

 

Mam tylko 22 lata! Na Boga, jestem zbyt młody, by ożenić się w tym wieku. Nie chcę się żenić, dopóki nie będę miał co najmniej 28, może 30 lat – wyznał William dla International Business Times

 

Uważał, że ma jeszcze czas na to, aby zostać mężem. Czy miał rację? Zobaczcie...

4/6
Książę William i księżna Kate podczas oficjalnej podróży
East News

 

Para poznała się w 2001 roku na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji, gdzie wspólnie studiowali. Początkowo łączyła ich jedynie przyjaźń, ale z czasem Williama urzekło pikantne poczucie humoru, z jakiego była znana Kate i zaczęli się spotykać. Jednak ich związek to nie tylko sielanka. Wszyscy pamiętają głośne rozstanie pary w 2007 roku. Pojawiło się mnóstwo plotek na temat powodów rozstania, ale ostatecznie wrócili do siebie rok później!

 

Jak dalej wyglądał ich związek i kiedy nastąpił przełom? Zobaczcie na następnej stronie...

5/6
księżna Kate, książę William
ONS

 

Od czasu rozstania ich relacja wyglądała idealnie, nie pojawiały się żadne informacje o kryzysie, ale o zaręczynach też było cicho. William w końcu dojrzał i w 2010 roku oświadczył się Kate, ofiarując jej pamiątkowy pierścionek po księżnej Diane. Ten wyraz miłości świadczy o tym, że książę zrozumiał, że Kate jest miłością jego życia i jest gotowy na ślub!

6/6
Książę William i księżna Kate podczas ślubu
East News

 

Para wzięła ślub w 2011 roku i ma już trójkę dzieci. O kryzysie w związku nie ma mowy!