Księżna Kate sweter
East News

Księżna Kate miała nietypowe przezwisko! Znajomi ze studiów zdradzają też, jaką była studentką!

Księżna Kate sweter
East News

Nie jest tajemnicą, że Kate i William poznali się w czasie studiów. Oboje kontynuowali naukę na Uniwersytecie w St. Andrews. Ich związek zaczął się pod koniec studiów, to wtedy znajomi zdali sobie sprawę, że oni są razem. Jedna z przyjaciółek Kate, która mieszkała w pokoju niedaleko księżnej zdradziła niedawno, jak przyjaciele zwracali się do żony Williama! Pasuje jej taka ksywka?

Jak znajomi nazywali księżną Kate?

Jedna z bliskich znajomych ujawniła kilka szczegółów ze studenckiego życia Kate. Okazuje się, że była ona bardzo lubianą osobą. Cieszyła się też dużą popularnością i szybko znalazła się w gronie osób tworzących paczkę przyjaciół, do której należał też William.

Bardzo szybko stała się dobrą przyjaciółką Williama i jego znajomych z Eton. (..) Tworzyli paczkę dobrych znajomych. - przyznała znajoma Kate w express.co.uk.

Znajoma przyznała, że Kate od samego początku studiów zyskała przezwisko. Przyjaciele nazywali ją "piękną Kate" niemal przez całe studia. Potem ta ksywka przekształciła się w nową. Kiedy spotykała się z Williamem kilka lat złośliwi zaczęli nazywać ją "waity Katie", podkreślając, że książę długo jej się nie oświadczał. Na szczęście obecnie księżna nie ma żadnego przezwiska i jest ulubienicą nie tylko Brytyjczyków, ale cieszy się ogromnym szacunkiem i sympatią na całym świecie. 

Czy znajomi wiedzieli o związku Kate i Williama?

Początkowo tylko domyślali się, że łączy ich coś więcej. Jules Knight, uniwersytecki znajomy Williama, zdradził, że parę łączyła silna więź:

Will i Kate mogli się zaprzyjaźnić, ponieważ Kate była na tym samym roku i mieli zajęcia w tych samych salach, więc mogli spokojnie rozwijać swoją przyjaźń. - stwierdził.

Niedługo potem okazało się, że przyjaciele zauważają pewne sygnały, które świadczą o tym, że Kate i Williama łączy coś więcej:

Pamiętam, że widziałam ich przy barze, a on dotknął jej pośladków. Po raz pierwszy pomyślałam sobie: Cóż, na pewno są parą - powiedziała  Helen McArdle dla express.co.uk

Dziś są jednym z najpopularniejszych małżeństwa na świecie i wychowują trójkę dzieci!

Zobacz takżeKsiężna Kate miała przezwisko! Nie uwierzycie, jak mówili na nią znajomi ze studiów?

 

Lubisz robić zakupy online, ale nie chcesz przepłacać? Zajrzyj na stronę Groupon kody promocyjne.

 

Księżna Kate i książę William w młodości byli bardzo rozrywkową parą

księżna Kate, książę William poznali się na studiach
East News

Księżna Kate i książę William na początku związku

Księżna Kate i książę William na początku związku
East News

 

 

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09