Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate
Księżna Kate
ONS/East News
1/8
Księżna Kate
ONS/East News

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży?! Po raz kolejny pojawiły się doniesienia na temat rzekomej ciąży ulubienicy Brytyjczyków. Tym razem dowodem na to, że księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka ma być informacja pochodząca od niejakiej Jassiki Hey, "oddanej przyjaciółki", dworu. Kobieta zdradziła australijskiemu magazynowi "New Day", że księżna podzieliła się z nią informacją o ciąży, zaraz po tym, jak uzyskała wyniki badań.

Ile w tym prawdy? Na razie dwór królewski nie skomentował w żaden sposób kolejnych rewelacji prasy. Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy bacznie obserwują księżna Kate. A każde jej publiczne wyjście jest szeroko komentowane, nie tylko pod kątem modowym, ale również... ewentualnych krągłości figury. Księżna Kate w ostatnim czasie jest jednak bardzo szczupła.

 

Zobacz też: Księżna Kate w obcisłych spodniach to bardzo rzadki widok. A szkoda! Zobaczcie ZDJĘCIA

 

Jednak podczas wizyty na spotkaniu z "Action for Children" fotoreporterom udało się zrobić TO zdjęcie... Czyżby ono miało potwierdzić słowa informatorki australijskiego magazynu? Zobaczcie!

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

2/8
Księżna Kate
East News

Księżna Kate miała na sobie bordowy kostium z krótką spódniczką i dopasowanym żakietem. W pewnym momencie fotoreporterzy uchwycili księżną  profilu... a wtedy... Sprawdź na następnej stronie!

3/8
Księżna Kate
East News

W pewnym momencie do księżnej Kate podeszła dziewczynka, która przytuliła się brzucha księżnej. Z profilu widać, że był on lekko zaokrąglony. To zdjęcie to dowód na ciążę ulubienicy Brytyjczyków?

4/8
Księżna Kate
East News

Obserwatorzy z zagranicznych mediów zauważyli, że księżna Kate jest w ostatnim czasie bardzo rozpromieniona. 

5/8
Księżna Kate
East News

Książę George i księżniczka Charlotte będą mieli rodzeństwo? Czekamy na oficjalne informacje w tej sprawie.

6/8
Księżna Kate
East News
7/8
Księżna Kate
East News
8/8
Księżna Kate
East News