Księżna Kate, Kate Middleton
EastNews

George i Charlotte mogą za to znienawidzić Kate! Księżna jest zbyt surową mamą?

Księżna Kate, Kate Middleton
EastNews

Księżna Kate uchodzi za doskonałą mamę. Stara się, aby jej dzieci mimo królewskiego pochodzenia miały normalne dzieciństwo, a George nawet nie wie, że kiedyś może zostać królem. Książęca para uważa, że ma jeszcze czas na przekazanie takiej informacji, a teraz młody książę ma inne zadania, którymi są zabawa i nauka. 

Księżna Cambridge sama wielokrotnie brała udział w wielu projektach dotyczących dzieci, a nawet projektowała ogrody z placami zabaw na świeżym powietrzu dla najmłodszych. Okazuje się jednak, że sama jest dosyć surową mamą. Ma pewne zasady, których nigdy nie zmienia. Zobaczcie, czego nie mogą jej dzieci!

Jakich zasad muszą przestrzegać dzieci Kate i Williama?

Kate i William pojawili się ostatnio na gali Royal Variety Performance w Teatrze Palladium, gdzie obejrzeli inscenizacja Mary Poppins. Przedstawienie z pewnością zachwyciłoby również George'a i Charlotte, ale dzieci wieczorem były już w łóżkach. Księżna Kate przywiązuje ogromną wagę do stałego rytmu dnia, jeśli chodzi o dzieci i już o 20.00 są w łóżkach. Co więcej w dni szkolne nie mogą uczestniczyć w wieczornych wyjściach, aby nie miały problemu z porannym wstawaniem. Trzeba przyznać, że to rozsądne zasady, które z pewnością ulegną zmianie, kiedy dzieci podrosną. 

Księżna Kate uwielbia dzieci i widać, że przywiązuje ogromną wagę do wychowania swoich dzieci. Ale zależy jej też na innych, dlatego promuje zdrowe odżywiane i stale przypomina o tym, jak ważny dla rozwoju dziecka jest czas na świeżym powietrzu. Jej dzieci codziennie wychodzą na zewnątrz, nawet kiedy pada deszcz. Co więcej oboje z Williamem nie pozwalają dzieciom korzystać ze smartfonów, wiedząc, jakie tego typu rozrywka niesie zagrożenia dla maluchów. 

Ciekawe, czy Meghan  wprowadzi podobne zasady dla Archiego? 

książę George, książę William, księżna Kate, księżniczka Charlotte trzymają się za ręce
East News

Księżniczka Charlotte
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09