East News

Buty ślubne księżnej Diany skrywały tajemnicę! Na ich podeszwie umieszczono ważny napis!

East News

 

Ślub księcia Karola i księżnej Diany odbył się 29 lipca 1981 roku w Katedrze św. Pawła w Londynie. Było to ogromne, medialne wydarzenie. Na całym świecie pokazywano transmisję z tej pięknej uroczystości, którą obejrzało ponad 750 milionów widzów! Księżna Diana w tym dniu miała na sobie oszałamiającą suknię projektu Elizabeth i Davida Emanuelów, którą ozdabiał 8 metrowy tren! Jej welon był jeszcze dłuższy. Po latach na jaw wyszła tajemnica związana nie z suknią, ale pantofelkami księżnej Diany. Co w sobie kryły?

 

Zobacz także: Niebywałe! Książę Karol miał romans z... siostrą księżnej Diany!

 

Buty ślubne księżnej Diany zostały stworzone na jej specjalne zamówienie. Wyprodukowanie ich zajęło aż 6 miesięcy. Pantofelki były ozdobione 500 cekinami i 130 perełkami, które układały się we wzór serca. Dla Diany ważne było, aby buty nie miały zbyt wysokich obcasów. Księżna była bowiem wzrostu księcia Karola i nie chciała nad nim górować, ponieważ ten ponoć bardzo tego nie lubił.

 

Buty księżnej Diany zaprojektował Clive Shilton, który dopiero teraz zdecydował się wyjawić ich największą tajemnicę. Okazuje się, że żona księcia Karola miała jeszcze jedno, wyjątkowe życzenie co do swoich pantofelków. Księżna Diana poprosiła, aby na ich podeszwie wygrawerowano literę C oraz D, a także serce. C oznaczało Charles (pol. Karol - przyp. red.), a D - oczywiście Dianę. 

 

Musimy przyznać, że to bardzo romantyczny gest! Zgadzacie się z nami?

 

POLECAMY: Wyciekły sekretne listy księcia Filipa do Diany! Ich treść jest ZASKAKUJĄCA!

 

Buty księżnej Diany były wyjątkowe

Facebook

 

Niestety, to małżeństwo nie było udane

księżna Diana, książę Karol, Harry, Wiliam
East News

Więcej na temat Księżna Diana
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17