Księżna Kate i książę William
East News

Książę William szykuje romantyczną niespodziankę dla Kate! Tak wyglądają królewskie Walentynki!

Księżna Kate i książę William
East News

Książę William i księżna Kate w tym roku spędzą ze sobą Walentynki. Okazuje się, że następca tronu to prawdziwy romantyk i to on zadba o atmosferę. Przygotował dla żony miłą niespodziankę, przewidział dwie opcje, również na ewentualność, kiedy w trosce o prywatność nie będą mogli opuścić pałacu. Jak będą wyglądać Walentynki Williama i Kate? 

Zobacz także: Księżna Kate zachwyca w sukni za 2 tys. zł, a William wspomina o Harrym. To pierwsze ich wyjście od "Megxitu"!

Walentynki księcia Williama i księżnej Kate

Williamowi i Kate nie zawsze dane było wspólnie świętować dzień zakochanych. Zobowiązania królewskie nierzadko sprawiały, że nie spędzali tego dnia wspólnie, jednak tegoroczne Walentynki wyglądają inaczej. 

Katie Nicholl, ekspertka ds. rodziny królewskiej w rozmowie z OK! Magazine, zdradziła plany księcia Williama na tegoroczne Walentynki. Księżna Kate na pewno poczuje się wyjątkowo!

Nie wiem czy William sam by się do tego przyznał, ale w głębi duszy jest romantykiem. Dopilnuje, by Kate poczuła się wyjątkowo w Walentynki. Na pewno wykorzystają tę datę, aby spędzić trochę czasu razem.  Bardzo trudno jest im pójść gdziekolwiek i czuć się anonimowo.

Ekspertka zdradza również, że ulubiona włoska restauracja księżnej Kate znajduje się w pobliżu pałacu, ale ze względu na zachowanie prywatności mogą zdecydować się pozostać w domu. Brytyjczycy oraz przedstawiciele mediów, doskonale znają ulubione miejsca Kate. 

Prawdopodobnie przygotuje dla Kate kartkę i wyjątkowy prezent, a jeżeli nie będą mogli wyjść i pozostać niezauważeni, zjedzą romantyczną kolację w domu.

Księżna Kate na pewno doceni taki gest od swojego małżonka. Spodziewaliście się, że z Williama taki romantyk? 

Zobacz także: Słodki incydent księżniczki Charlotte! Dziewczynka skradła serca fanów brytyjskiej rodziny królewskiej!

Książę William i księżna Kate spędzą romantyczne Walentynki. W tym roku zobowiązania królewskie pozwoliły im na świętowanie tego dnia razem. Książę William pokaże swoją romantyczną stronę. 

Książę William i księżna Kate całują się po ślubie na balkonie Pałacu Buckingham
East News

Według ekspertki ds. królewskiej rodziny, książę William zabierze małżonkę do jej ulubionej włoskiej restauracji w Kensington. Jeżeli będzie miał obawy przed paparazzi i brakiem prywatności, zdecyduje się przygotować kolację w domu. 

książę William i księżna Kate

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47