Kate z księżniczką Charlotte

Słodki incydent księżniczki Charlotte! Dziewczynka skradła serca fanów brytyjskiej rodziny królewskiej!

Kate z księżniczką Charlotte

Święta Bożego Narodzenia u brytyjskiej rodziny królewskiej obfitują w szereg tradycji, jakie muszą zostać wykonane każdego roku. Jedną z nich jest wizyta w lokalnym kościele w miejscowości Sandringham. Tłumy Brytyjczyków z niecierpliwością oczekiwało, aż zobaczą księżną Kate, księcia Williama oraz ich dzieci. Podczas bożonarodzeniowego spaceru, księżniczka Charlotte wywołała uśmiech na twarzach zgromadzonych fanów. Powodem był słodki incydent, który został zarejestrowany przez kamery! 

Zobacz także: Fani martwią się o Księżną Kate! Dostrzegli na jej głowie bliznę. Co się stało?

Książę George oraz księżniczka Charlotte w tegoroczne święta Bożego Narodzenia wybrali się razem ze swoimi rodzicami do kościoła świętej Marii Magdaleny w Sandringham. Podczas spaceru, brytyjska rodzina królewska spotkała się z fanami, którzy tłumnie zgromadzili się, aby spotkać swoich ulubieńców w tym wyjątkowym okresie. Dzieci księżnej Kate i księcia Williama doskonale już znają królewskie maniery. Przez cały czas zarówno książę George jak i księżniczka Charlotte zachowywali się perfekcyjnie. W pewnym momencie uwagę wszystkich zgromadzonych zwróciło urocze zachowanie córeczki Kate i Williama. 

Księżniczka Charlotte dostała od fana bukiet kwiatów. Kiedy królewski asystent chciał przejąć prezent od dziewczynki, ta pokręciła głową i nie oddała podarunku od wielbiciela. Trzeba przyznać, że cała sytuacja wyglądała naprawdę słodko! Księżniczka przez cały czas dumnie trzymała kwiaty i towarzyszyła swojej mamie podczas rozmowy z fanami. 

Całe zdarzenie możecie zobaczyć na poniższym filmiku. Chyba każdemu z Was skradnie serce słodkie zachowanie córeczki Kate i Williama! 

Brytyjska rodzina królewska na mszy świętej z okazji świąt
EastNews

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55