Królowa Elżbieta II Książę Harry
East News
Newsy

Książę William i Elżbieta II martwią się o Harry’ego! Co złego dzieje się w Los Angeles?

Z USA dochodzą coraz bardziej niepokojące wiadomości na temat Harry'ego!

O kryzysie w związku Meghan i Harry'ego piszą zagraniczne media. Ostatnio australijski magazyn "New Idea" poinformował o awanturze w ich domu podczas której musiała interweniować policja. Teraz okazuje się, że rodzina królewska niepokoi się o Harry'ego! Coraz częściej kontaktuje się z nim William i nawet sama Elżbieta II! Co się dzieje w Los Angeles?

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Harry i William poprawili swoje kontakty!

„US Weekly” poinformował, że relacje księcia Harry’ego i Williama uległy polepszeniu. Bracia mieli ze sobą rozmawiać o przeprowadzce Harry’ego do USA i problemach związanych z kwestiami bezpieczeństwa. Według magazynu są obecnie w znacznie lepszych stosunkach niż miało to miejsce na początku roku.

Przeprowadzka do zupełnie innego kraju nigdy nie jest łatwa dla nikogo, w tym dla Harry'ego. Nie spodziewał się, że napotka tak wiele przeszkód - informuje źródło magazynu.

Okazuje się, że kontakt z wnukiem ma również królowa Elżbieta II. Monarchini martwi się o niego i według magazynu miała "sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku, i zaoferowała pomoc w razie potrzeby”. Coraz częstsze rozmowy z Harrym oznaczają tylko jedno - rodzina królewska chce dać mu do zrozumienia, że zawsze może na nich liczyć. Z pewnością nie namawiają byłego już księcia do powrotu, ale może subtelnie dają mu do zrozumienia, że w Wielkiej Brytanii zawsze będzie miał swój dom!

Zobacz także: Książę Harry przeżył załamanie nerwowe?! Zaskakujące ustalenia tabloidu

Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem
EastNews

Zagraniczne tabloidy już od dawna informują, że para w USA nie znalazła tego, czego oczekiwali.

Książę Harry i Meghan Markle
East News

Zobacz także
Książę Harry i Meghan Markle

Harry chciał wrócić do rodziny królewskiej, a Meghan mu zagroziła rozwodem!?

Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem

Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem

 

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News
Newsy
Są szczegóły spotkania z królową! Dlaczego Meghan nie mogła zabrać głosu? Książę Karol ostrzega Harry'ego
Są szczegóły spotkania z królową! Dlaczego Meghan nie mogła zabrać głosu? Książę Karol ostrzega Harry'ego

Po ogłoszeniu przez księcia Harry’ego i Meghan Markle decyzji o rezygnacji z królewskich obowiązków, Elżbieta II zwołała spotkanie kryzysowe z udziałem księcia Karola oraz swoich dwóch wnuków, aby umówić szczegóły i dojść do porozumienia. Efekt tego spotkania może mieć znaczący wpływ na losy rodziny królewskiej. Co ustalono? Brytyjskie media podają szczegóły narady z udziałem królowej Elżbiety.  Zobacz także: Królowa Elżbieta wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego! Szczegóły spotkania w sprawie Harry'ego i Meghan Decyzja Harry’ego i Meghan o rezygnacji z pełnienia obowiązków królewskich wywołała burzę w brytyjskich mediach. Książęca para zakomunikowała, że chce uzyskać niezależność finansową i założyć własną fundację charytatywną. Chcą dzielić też swoje życie między Amerykę Północną a Wielką Brytanię. Rodzina królewska musiała zareagować, stąd poniedziałkowe spotkanie kryzysowe w pałacu Sandringham z udziałem królowej. Jego szczegóły podają brytyjskie tabloidy. Według Richarda Kaya z Daily Mail, książę Harry przybył na spotkanie dwie godziny wcześniej, by spotkać się z babcią w cztery oczy i najpierw samemu przedstawić jej swoje stanowisko w sprawie. Według tego samego źródła, Meghan, która przebywa za oceanem, nie mogła wziąć udziału w dyskusji za pomocą połączenia telefonicznego, z uwagi na obawy, że nie będzie ono bezpieczne i szczegóły rozmowy wyciekną na zewnątrz.  Ostatecznie zdecydowano, że nie jest konieczne, by Księżna Sussex brała udział w rozmowie - czytamy. Daily Mail powołuje się na źródła zbliżone do ojca Harry'ego, księcia Karola, który miał przestrzec syna, że nie będzie miał już dostępu do...

Książę Harry i Meghan Markle
East News
Newsy
Po kłótni Meghan i Harry'ego w Los Angeles interweniowała policja!? Była księżna nie tak wyobrażała sobie ich życie w USA!
Awantura w domu Meghan i Harry'ego!? Dlaczego sąsiedzi wezwali policję?

Wielka awantura w domu Meghan i Harry’ego w Los Angeles? Magazyn „New Idea” poinformował, że sąsiedzi zdecydowali się wezwać policję po głośniej kłótni byłej pary książęcej. Już wcześniej pojawiały się doniesienia, że para nie do końca się dogaduje i mieli inne wyobrażenia na temat życia w Stanach Zjednoczonych. Bliska znajoma Harry’ego podczas jednego z wywiadów wyznała, że nadal utrzymuje z nim kontakt i wie, że nie może się odnaleźć w Los Angeles, a tamtejsze życie zupełnie nie jest dla niego. Teraz okazuje się, że również Meghan miała inne wyobrażenia na temat przeprowadzki USA! Czy uda im się pokonać kryzys? Awantura w domu Meghan i Harry'ego!? Sąsiedzi mieli wezwać policję Meghan i Harry po opuszczeniu rodziny królewskiej przeprowadzili się do Kanady , gdzie mieli mieszkać i prowadzić swoją fundację, ale ostatecznie zmienili zdanie i przenieśli się do Los Angeles. To tam wcześniej mieszkała Meghan. Para wynajęła willę w Los Angeles, gdzie w dobie koronawirusa izolują się, co jakiś czas, pokazując w sieci swoją aktywność. Teraz australijski magazyn „New Idea” na okładce poinformował, że między parą doszło do kłótni, która zakończyła się interwencją policji. Tytuł gazety brzmi naprawdę niepokojąco: Wybuchowa sprzeczka Meghan i Harry'ego. Wezwano policję. Szokujące nagranie -  widnieje na okładce magazynu  "New Idea".  Według informatora magazynu parze nie układa się tak, jak początkowo zakładali. Harry nie może odnaleźć się w mieście gwiazd, a Meghan sądziła, że kiedy wróci do L.A. będzie o niej naprawdę głośno, a tymczasem otrzymała spokój o jakim podobno marzyła, mieszkając w Wielkiej Brytanii: Jest wściekła, że jej powrót do Los Angeles nie był wydarzeniem. Czuje się...

Camilla - relacje z Harry'm i Williamem
Newsy
Co William i Harry myślą o Camilli Parker-Bowles? Trudno uwierzyć, że tak wyglądają ich relacje!
Co William i Harry myślą o Camilli Parker-Bowles? Trudno uwierzyć, że tak wyglądają ich relacje!

Książę William i książę Harry musieli pogodzić się z tym, że ich macochą została Camilla Parker-Bowles . Jako chłopcy stracili matkę, a jakiś czas potem ich ojciec, książę Karol ponownie ożenił się, tym razem ze swoją prawdziwą miłością, Camillą. Czy książęta od początku zaakceptowali macochę? Zobaczcie, jak teraz wyglądają ich relacje! Co tak naprawdę myślą William i Harry o Camilli? Obecnie William i Harry, którzy mają już swoje własne rodziny, widują się z Camillą o wiele rzadziej, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. O relacji drugiej żony księcia Karola i jego synów krążyło wiele plotek. W końcu to ona według niektórych osób była powodem kryzysu w małżeństwie Karola i Diany. To Camilla miała być jego prawdziwą miłością, ale ich związek został zaakceptowany przez królową dopiero po śmierci Diany. W tym roku para obchodziła 14. rocznicę ślubu. Jak się okazuje, relacje Williama i Harry'ego z Camillą wcale nie są złe! Była wspaniałą macochą dla Williama i Harry’ego – mówi królewska komentatorka Angela Mollard. Dlaczego księżna Kornwalii nie budzi sympatii wśród ludzi? Mimo że synowie księcia Karola zgodnie twierdzą, że darzą Camillę sympatią, nie można tego samego powiedzieć o opinii publicznej. Księżna już zawsze będzie kojarzona z romansem Karola  i dramatem, jaki przeżywała Diana, żyjąc przez lata w nieszczęśliwym małżeństwie: Jest dobrą kobietą i uczyniła naszego ojca bardzo, bardzo szczęśliwym, co jest najważniejsze. - powiedział książę Harry w jednym z wywiadów po ślubie ojca w 2005 roku. Zobacz także :  Jak książę Karol poznał Camillę Parker Bowles? Zaskakująca historia ich znajomości   Camilla i książę Karol dogadują się doskonale....

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner