East News
1/5
East News

 

Niedawno pisaliśmy, że księżna Diana miała bardzo liberalne podejście do wychowywania synów. Żona księcia Karola pozwalała im na przykład wieszać w swoich pokojach w akademiku plakaty z roznegliżowanymi modelkami. Teraz do sieci trafiło jedno ze zdjęć, na którym książę Harry z dumą pozuje na tle swojej "kolekcji". Okazuje się, że na jednym z plakatów widać... bardzo znaną aktorkę! Co ciekawe, do wspomnianej gwiazdy również dotarł fakt, iż książę Harry prawdopodobnie kochał się w niej będąc nastolatkiem. Aktorka postanowiła skomentować to w zabawny sposób na swoim Twitterze. Czy Meghan Markle powinna być zazdrosna? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Ostra kłótnia zakochanych dotarła do mediów! Pierwszy kryzys w związku Meghan i Harry'ego!

2/5
East News

 

Wspomniane zdjęcie zostało zrobione w 2003 roku w pokoju księcia Harry'ego, który uczył się wtedy w Eton College. Syn księżnej Diany przystroił go według własnego gustu. Nie zabrakło tam zdjęcia ukochanej mamy, która zginęła tragicznie w 1997 roku. Piękna, czarno-biała fotografia znalazła się na biurku nastolatka. W pokoju Harry'ego nie zabrakło również roznegliżowanych zdjęć pięknych gwiazd, wśród których wypatrzeć można między innymi... Halle Berry

3/5
East News

 

Wystarczy przybliżyć nieco zdjęcie Harry'ego, aby dopatrzeć się, że kobieta za nim to sama Halle Berry. Jak zareagowała na to gwiazda? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

4/5
Twitter

 

Zdjęcie z pokoju Harry'ego dotarło do Halle Berry, która nie kryła swojego rozbawienia. Z pewnością schlebia jej to, że młodzieniec wybrał właśnie jej zdjęcie. Aktorka postanowiła skomentować całą sytuację za pośrednictwem Twittera.

 

- Ok, książę Harry, widzę Cię - napisała rozbawiona Halle Berry.

5/5
East News

 

Jak myślicie, czy Meghan Markle powinna być zazdrosna o ten mały flirt? Co ciekawe, patrząc na zdjęcia księżnej Sussex i Halle Berry nie można oprzeć się wrażeniu, że obie panie są do siebie nieco podobne. Zgadzacie się z nami? :) Która z nich bardziej pasuje do Harry'ego? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! 

 

POLECAMY: Księżna Meghan nie będzie miała praw do własnych dzieci?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle