Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Księżna Kate i Książę William książę Louis
East News
Newsy

Książę Louis skończył dwa latka! William i Kate pokazali jego nowe zdjęcie - to wykapany tata!

Książę Louis skończył dwa latka! William i Kate pokazali jego nowe zdjęcie - to wykapany tata!

Książę Louis skończył właśnie dwa latka! Uroczy malec jest trzecim dzieckiem księcia Williama i księżnej Kate. Z okazji jego urodzin, zgodnie z tradycją opublikowano najnowsze zdjęcia. Nie sposób nie uśmiechnąć się, patrząc w jakich okolicznościach zostały wykonane. Dwulatek z pewnością skradnie wasze serca! 

Zobacz także: Książę Louis przyłapany z nianią w Muzeum! Jest już naprawdę dużym chłopcem

10. rocznica ślubu Williama i Kate! Pamiętacie jak się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę!

Książę Louis skończył dwa lata. Nowe urocze zdjęcia syna Williama i Kate 

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej uwielbiają oglądać nowe zdjęcia najmłodszych członków. W sieci pojawiają się one stosunkowo rzadko. William i Kate publikują zdjęcia swoich dzieci zazwyczaj przy ważnych okazjach. Dziś mijają drugie urodziny księcia Louisa. Najnowsze fotografie radosnego chłopca bawiącego się kolorowymi farbkami roztopią niejedno serce. Czy może być coś piękniejszego niż beztroska dziecięca radość? 

Elegancka stylizacja małego Louisa z pewnością była inspiracją stylem taty, księcia Williama. Czy Louis nie jest do niego podobny? Zdjęcia małego solenizanta zostały wykonane podczas rodzinnej kwarantanny w posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Rysunek kolorowej dłoni Louisa, który znalazł się wśród oficjalnych zdjęć jest gestem wsparcia dla służby zdrowia. 

Książę Louis urodził się 23 kwietnia 2018 roku w londyńskim szpitalu św. Marii. Jego pełne imię brzmi Louis Arthur Charles. Wybór nie był przypadkowy! Jak informował Daily Mail, imię najmłodszego syna Williama i Kate było hołdem dla lorda Louisa Mountbattena. Niedługo, bo 2 maja swoje piąte urodziny będzie obchodziła księżniczka Charlotte. 

Zobacz także: Książę Louis skończył roczek, księżna Kate zrobiła mu z tej okazji wyjątkowe zdjęcia!

Oto najnowsze oficjalne zdjęcia księcia Louisa z okazji jego drugich urodzin: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Książę Louis to już naprawdę duży chłopiec! Do kogo jest bardziej podobny? Do księcia Williama i czy księżnej Kate? Bardzo się zmienił od zeszłego roku? 

Książę William książę Louis w ogrodzie
Instagram

 

East News
Styl życia
Księżna Kate to mistrzyni stylu zero waste! Oto dowód, że ona pochopnie nie wyrzuca ubrań
Księżna Kate to mistrzyni stylu zero waste! Oto dowód, że ona pochopnie nie wyrzuca ubrań

Dzięki księżnej Kate filozofia zero waste zagościła w pałacu Buckingham . Wcześniej było nie do pomyślenia, by kobieta z rodziny królewskiej pojawiała się na oficjalnych galach w tych samych kreacjach. Kate przełamała jednak ten nieekologiczny i przestarzały zwyczaj! Kate Middleton w stylizacjach zero waste W garderobie Kate Middleton znajduje się mnóstwo kreacji od największych projektantów, ale księżna nie przejmuje się zasadą, że jej nie wypada pokazywać się dwa razy w tym samym stroju. Bardzo się nam podoba to podejście, bo Kate, jako osoba publiczna cieszy się dużym autorytetem, a co za tym idzie stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Jej działanie może zatem skłonić wiele osób do przemyślenia filozofii "slow fashion" i rozsądnego kupowania nowych ubrań.

Oficjalna fotografia księcia Louisa
East News
Newsy
Książę Louis skończył roczek, księżna Kate zrobiła mu z tej okazji wyjątkowe zdjęcia!
Książę Louis skończył roczek, księżna Kate zrobiła mu z tej okazji wyjątkowe zdjęcia!

23 kwietnia książę Louis skończył roczek. Chłopiec to już duży kawaler. W sieci pojawiły się właśnie najnowsze zdjęcia Louisa zrobione przez jego mamę, księżną Kate . Do kogo jest bardziej podobny? Do mamy czy do taty? Sprawdźcie poniżej! Zdjęcia księcia Louisa z okazji jego pierwszych urodzin Książę William i księżna Kate od zawsze marzyli o dużej rodzinie. Ich pragnienia powoli się spełniają. Kate i William są rodzicami trójki: George'a, Charlotte oraz Louisa. Ostatni z nich 23 kwietnia obchodzi swoje pierwsze urodziny. Jeszcze niedawno dumni rodzice pozowali z nim do zdjęć przed szpitalem św. Marii w zachodnim Londynie, gdzie przyszedł na świat. Dziś to już duży kawaler!  Zobacz także:  Księżna Kate zdradziła dokładną datę porodu Meghan!? To wtedy urodzi się royal baby... Pałac Kensington, z okazji 1. urodzin księcia Louisa, opublikował jego najnowsze zdjęcia. Autorką tych uroczych i pełnych słodyczy portretów jest księżna Kate! Mama Louisa uchwyciła jego wyjątkowo radosny charakter. Jak donosi CNN, zdjęcia księcia Louisa zostały zrobione na terenie wiejskiej posiadłości Anmer Hall we wschodniej części Anglii na początku kwietnia. Co ciekawe, ostatnie oficjalne fotografie najmłodszego dziecka Kate i Williama pojawiły się w mediach niemal rok temu, w lipcu 2018 roku, kiedy to chłopiec przyjął chrzest. Do kogo podobny jest książę Louis? Jeszcze niedawno książę Louis był taki malutki  

Księżna Kate i książę William z dziećmi
Instagram
Newsy
Książę William przegapił pierwsze urodziny Louisa! Jak to możliwe?!
Książę William przegapił pierwsze urodziny Louisa! Jak to możliwe?!

23 kwietnia książę Louis skończył roczek. Z tej okazji Pałac Kensington udostępnił jego najnowsze zdjęcia. Co ciekawe, urocze portrety zrobiła sama księżna Kate . W ten sposób chciała uczcić urodziny swojego najmłodszego dziecka. Niestety, w tym wyjątkowym dniu zabrakło księcia Williama . Dlaczego nie świętował ze swoimi bliskimi urodzin Louisa? Książę William przegapił urodziny księcia Louisa Książę Louis to najmłodszy syn Kate i Williama. Książęca para rzadko pokazuje chłopca. Ostatnie oficjalne zdjęcia (nie licząc tych najnowszych zrobionych przez Kate Middleton) pochodzą z lipca 2018 roku. Wtedy też Louis przyjął chrzest. Towarzyszyli mu jego najbliżsi. Niestety, podczas pierwszych urodzin było inaczej. Książę Louis musiał świętować je bez swojego tatusia... Zobacz także:  Książę Louis skończył roczek, księżna Kate zrobiła mu z tej okazji wyjątkowe zdjęcia! Książę William z bólem serca wyjechał w tym czasie do Nowej Zelandii. Ojciec Louisa musiał bowiem wypełniać swoje obowiązki. Książę William odwiedził ten zakątek świata w związku z zamachami na meczety Masdżid Al-Nur i Masdżid Linwood w Christchurch, do których doszło 15 marca 2019 roku. Wnuczek królowej Elżbiety spotkał się z rodzinami ofiar oraz z ratownikami, którzy w tamtym czasie nieśli pomoc poszkodowanym.  Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy książę William opuszcza ważną rodzinną uroczystość przez służbowe obowiązki. Księżna Kate również musiała świętować swoje ostatnie urodziny bez małżonka. Myślicie, że jest jej przykro? A może rozumie, że jej mąż pełni ważne obowiązki? Książę Louis skończył roczek William z pewnością żałował, że nie może być w tym dniu z rodziną  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner