Szokujące doniesienia dotyczące małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola
East News
Newsy

Książę Karol został zmuszony do ślubu z księżną Dianą? Wyciekły kolejne fragmenty jego biografii

Skandal w rodzinie królewskiej!

Książę Karol zdecydował się na ślub z księżną Dianą przez presję, jaką wywierał na niego ojciec? W sieci pojawił się kolejny fragment biografii księcia Karola, z którego możemy dowiedzieć się dlaczego młody książę pomimo tego, że nie kochał swojej przyszłej małżonki postanowił zdecydować się na założenie z nią rodziny. Już 4 kwietnia na rynku wydawniczym ukaże się książka o tytule "Książę Karol: Pasje i paradoksy nieprawdopodobne" autorstwa Sally Bedell Smith. 

Zobacz także: Księżna Diana cięła się żyletkami na oczach męża?! Nowa biografia księcia Karola może wywołać skandal!

 

Książę Karol zakażony koronawirusem! Kiedy widział się z królową Elżbietą? Pałac wprowadził ostre restrykcje

Książę Karol nie chciał ślubu z księżną Dianą

 

Nie jest tajemnicą, że największą miłością księcia Karola jeszcze zanim poślubił Dianę była Camilla Parker-Bowles. Młody książę Karol zdecydował się jednak poślubić księżną Dianę- dlaczego? Okazuje się, że na decyzję swojego syna wpłynął książę Filip. Po tym jak zaczęto plotkować, że książę Karol spędził dwie noce z Dianą, książę Filip miał wysłać list do syna, aby określił swoje zamiary wobec Diany, która przez niego może stracić reputację. 

 

W latach 80-tych, ponad dekadę po rozpoczęciu rewolucji seksualnej, został przyparty do muru królewskim zwyczajem, który mówił, że musi poślubić dziewicę lub przynajmniej kobietę, która za taką uchodzi. Nie był zakochany, nie był gotowy. Założył, że ojciec go szantażuje i tak właśnie odczytał ten list. Karol powinien się albo oświadczyć, albo ją wypuścić. Decyzję miał jednak podjąć szybko. Być może zrozumiałby lepiej prawdziwe intencje ojca, gdyby on i Filip porozmawiali. Ale pisemna komunikacja była od nich wymaganą normą. Karol postanowił zinterpretować list jako oskarżycielski i nakładający na niego przymus- pisze Sally Bedell Smith.

 

Książę Karol uznał, że ojciec nakazuje mu związać się z Dianą i tak się właśnie stało. Para zapowiedziała swój ślub. Bedell Smith napisała wprost, że książę Karol płakał przed ślubem z Dianą, której nie kochał. Karol miał ponoć nadzieję, że z czasem ich relacje przerodzą się w miłość. 

 

Nie mieli żadnej intelektualnej więzi, mało wspólnych znajomych, żadnych podobnych zainteresowań i doświadczeń życiowych. Choć Camilla miała podobne wykształcenie, co Diana, to ona pasowała do Karola lepiej - była zaabsorbowana polowaniami i innymi wiejskimi zajęciami, należała do tego samego kręgu przyjaciół, a temu Diana nie mogła dorównać.

 

Jesteście zaskoczeni? 

 

Zobacz także: Królowe ludzkich serc. Księżna Kate i księżna Diana nawet podobnie się ubierają. Zobaczcie zdjęcia!

 

Książę Karol nie chciał poślubić księżnej Diany.

Księżna Diana
East News

Książę Karol miał nadzieję, że po ślubie pomiędzy nim a Dianą narodzi się miłość. 

Lady Diana i książę Karol w dni zaręczyn
East News

Księżna Kate
ONS/East News
Fleszstyle
Księżna Kate z torebką POLSKIEJ marki! Firma już nie nadąża z zamówieniami! Ile kosztuje ten model?
Księżna Kate z torebką POLSKIEJ marki! Firma już nie nadąża z zamówieniami! Ile kosztuje ten model?
Księżna Kate w sweterku w paski
Newsy
Księżna Kate i sportowy luz? To możliwe! Zobacz jak wygląda w jegginsach i tenisówkach!
Księżna Kate i sportowy luz? To możliwe! Zobacz jak wygląda w jegginsach i tenisówkach!
Księżna Diana, książę Karol
East News
Newsy
Księżna Diana cięła się żyletkami na oczach męża?! Nowa biografia księcia Karola może wywołać skandal!
Księżna Diana cięła się żyletkami na oczach męża?! Nowa biografia księcia Karola może wywołać skandal!

Już wkrótce premiera nowej biografii księcia Karola. Książka o tytule "Książę Karol: Pasje i paradoksy nieprawdopodobne" autorstwa Sally Bedell Smith ma pojawić się w sprzedaży 4 kwietnia. Publikacja biografki brytyjskiej rodziny królewskiej ma ujawnić nowe, nieznane dotąd fakty na temat relacji, która łączyła księcia Karola i księżną Dianę. Książka jeszcze nie pojawiła się w księgarniach, a już wywołuje ogromne zainteresowanie mediów. Mówi się nawet o tym, że wywoła skandal. A wszystko za sprawą opisanych w niej historii z życia księżnej Diany.   Zobacz też:  Księżna Kate i książę William ROZWODZĄ SIĘ?! Podobno księżna Kate ma już dość... Księżna Diana cięła się żyletkami?! W książce Sally Bedell Smith mają pojawić się rewelacje o sekretach małżeństwa księcia Karola i księżnej Diany. Od dawna wiadomo, że związek Karola i Diany nie należał do udanych. Jednak teraz na światło dzienne mają wyjść zupełnie nowe fakty. Według informacji, które wyciekły do brytyjskich mediów, wiadomo, że autorka dotarła do informatorów, którzy opowiedzieli m.in. o tym, że księżna Diana cierpiała na depresję, bulimię, a nawet... cięła się żyletkami na oczach męża. Małżonkowie mieli mieć osobne sypialnie, a księżna Diana była tak nieszczęśliwa, że będąc w trzecim miesiącu ciąży próbowała rzucić się ze schodów. W książce opisano również liczne romanse księżnej Diany . Ile w tym prawdy? Jedno jest pewne, premiera biografii księcia Karola będzie szeroko komentowana nie tylko w Wielkiej Brytanii!   Polecamy:  Królowe ludzkich serc. Księżna Kate i księżna Diana nawet podobnie się ubierają. Zobaczcie zdjęcia!   Nowa biografia księcia Karola ma ujawnić nowe fakty na temat jego małżeństwa z księżną Dianą. Księżna Diana faktycznie posuwała się tak daleko w manifestowaniu...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner