Księżna Diana, książę Karol księżna Diana, książę Karol Książę Karol i Camilla Parker Bowles na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego Książę Karol w szarym garniturze
Księżna Diana, książę Karol
East News
1/5
Księżna Diana, książę Karol
East News

Nie jest tajemnicą, że książę Karol nie ma łatwego życia, choć mogłoby się wydawać, że jest zupełnie inaczej. Choć prawdopodobnie za jakiś czas zasiądzie na tronie, to jednak nie ma zbyt wielu powodów do radości. Przez lata żył w nieszczęśliwym i toksycznym związku z księżną Dianą. Musiał ukrywać swoje uczucia do Camilli Bowles i spotykać się z nią w sekrecie. Jednak poddani zdawali się nie zauważać jego uczuć, oskarżając go o zniszczenie Dianie życia, bo to właśnie ją uwielbiali. Teraz na jaw wychodzą uczucia księcia! Okazuje się, że był chorobliwie zazdrosny - kiedyś o księżną Dianę, a teraz o... Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: Książę Karol narzeka na wnuki?! Nie uwierzysz, co powiedział!

2/5
księżna Diana, książę Karol
East News

 

Według najnowszych informacji, książę Karol fatalnie znosił popularność księżnej Diany. Ponoć nie mógł znieść myśli, że stoi w jej cieniu i był chorobliwie zazdrosny. 

Diana przeszła metamorfozę i zamieniła się w tą bardzo, bardzo elegancką jasnowłosą piękność. Gdy odwiedzili Walię, Karol zdał sobie sprawę, że przyszli zobaczyć jego żonę, a nie jego - wyznała kuzynka królowej Elżbiety II, Lady Elizabeth Anson. 

 

Zobacz: Księżna Diana wyszeptała TO do ucha Williama, gdy szedł do szkoły. To trudne wspomnienie... 

3/5
Książę Karol i Camilla Parker Bowles na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News

 

Można się domyślać, jak zazdrość destrukcyjnie wpływana na relację między Karolem a Dianą. Zapewne była jednym z wielu powodów ostatecznego rozstania. Teraz jednak książę Karol nie może rozstać się z obiektem swojej zazdrości. Tego negatywnego uczucia nie żywi bowiem wobec Camilli, a...

 

Zobacz: Na jaw wyszła intymna tajemnica Harry'ego i Williama! Dlaczego księżna Diana im na to pozwoliła?

4/5
East News

 

...księżnej Kate i księcia Williama! Choć ciężko w to uwierzyć, ponoć książę Karol nie może teraz znieść, że poddani uwielbiają rodzinę książąt Cambridge. Co więcej, Karol rzekomo obawia się, że przez nich będzie musiał abdykować. 

Zobacz: Meghan i Harry nie byli pierwsi! Rodzicie księcia też łamali protokół! Która z par robiła to z większym wdziękiem? GŁOSUJ

5/5
Książę Karol w szarym garniturze

 

Media informują, że Karol boi się reakcji poddanych, gdy zasiądzie na tronie. Wie, że nie budzi ich sympatii.

Karol wie, że Kate i William są teraz gwiazdami i wie, że będzie miał problemy -  powiedziała osoba związana z rodziną królewską.

Myślicie, że Karol faktycznie jest zazdrosny o syna i jego żonę? 

 

Zobacz: Księżna Diana miała mroczną stronę! Lady Di była agresywna, zastraszała... Kto ją o to oskarża?

Więcej na temat książę Karol