książę Karol, księżna Camilla
East News
Będzie skandal?
1/5
książę Karol, księżna Camilla
East News

 

Ostatnio coraz głośniej jest o związku księcia Karola i księżnej Camilli. Niedawno wyszło na jaw, że para planuje się rozwieść, a oficjalne ogłoszenie tego faktu jest tylko kwestią czasu. Jakby tego było mało, to zagraniczne media zaczęły informować, że książę Karol... jest gejem! Opublikowano także jego zdjęcia z tajemniczym mężczyzną. Teraz jednak ku zaskoczeniu wszystkich, Radar Online donosi, że książę Karol i księżna Camilla... mają syna! O co chodzi? Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się? Poznajcie niezwykłą historię ich miłości

2/5
książę Karol, księżna Camilla
East News

 

Nie jest żadną tajemnicą, że książę Karol i księżna Camilla mieli romans jeszcze zanim następca tronu wziął ślub z Dianą Spencer. Książę nigdy zresztą nie przestał kochać Camilli i zdradzał z nią Dianę, o czym jego młoda żona kiedyś w końcu się dowiedziała. Może zatem nie powinien dziwić nikogo fakt, że ponoć książę Karol i Camilla mają syna, który narodził się jeszcze przed ślubem z Dianą!

 

Zobacz: Karol i Camilla są już po rozwodzie? Te zdjęcia zdradzają prawdę!

3/5
książę Karol, księżna Camilla
East News

 

Radar online donosi, że książę Karol i księżna Camilla mają 52-letniego syna, który mieszka obecnie w Australii. Mężczyzna nazywa się Simon Dorante-Dany i twierdzi, że księżna Diana dowiedziała się o jego istnieniu i dlatego zginęła w wypadku w 1997 roku!

 

Zobacz: Książę Karol jest gejem? Camilla ma dosyć krytyki? Poznaj kulisy rozstania księcia Karola i jego żony!

4/5
książę Karol, księżna Camilla
eastnews

 Simon Dorante-Dany wyznał w rozmowie z Radar Online:

 

Ja i moja rodzina wierzymy, że Diana musiała wiedzieć o moim istnieniu i poskładała kawałki w całość. Odnajdowała odpowiedzi, zorientowała się jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić

 

Zobacz: Książę Karol namawiał Williama, żeby zerwał z Kate! Padły szokujące słowa 

5/5
Książę Karol i księża Camilla, będzie rozwód?
EastNews

 

Myślcie, że Simon naprawdę jest synem księcia Karola i księżnej Camilli? Warto dodać, że gdyby to była prawda, to wtedy on byłby pierwszy w kolejce do królewskiego tronu zaraz po Karolu! 

 

Zobacz: Książę Karol jest gejem?! Do sieci trafiło zdjęcie, które mówi wszystko!