Instagram

Książę Karol jest ponoć ulubieńcem swoich wnuków. Louis, George i Charlotte uwielbiają bawić się z dziadkiem. Zagraniczna prasa ustaliła nawet, jak dzieciaki nazywają Karola. Ponoć funkcjonuje on wśród wnucząt jako "dziadek Walia". Patrząc na najnowsze zdjęcia księcia Karola w ogóle nie dziwi nas fakt, że został on ulubieńcem dzieci Williama i Kate. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

1/3
East News

Książę Karol z wizytą na uniwersytecie w Walii

Książę Karol odwiedził niedawno uniwersytety w Walii, gdzie spotkał się ze studentami. Dumni uczniowie pokazali mu swój najnowszy projekt. Studenci skonstruowali bowiem samochody sterowane na pilota. Książę Karol nie krył swojej fascynacji tymi zabawkami. Syn królowej Elżbiety z nieskrywaną radością podziwiał możliwości tych pojazdów. Zobaczcie poniżej!

 

2/3
East News

Książę Karol nie mógł oderwać wzroku od pojazdów, które stworzyli studenci. Być może w myślach widział już, jak bawi się tymi zabawkami ze swoimi wnukami. Camilla Parker Bowles zdradziła, że książę Karol uwielbia spędzać czas z dzieciakami, czym bardzo jej imponuje. 

- On będzie padał na kolana i czołgał się z nimi przez wiele godzin. A przy tym będzie wydawał śmieszne odgłosy i śmiał się - zdradziła księżna Camilla w filmie dokumentalnym "Prince, Son and Heir: Charles at 70".

Patrząc na najnowsze zdjęcia księcia Karola jesteśmy w stanie sobie to wyobrazić :)

3/3
East News

Coś nam się wydaje, że już niedługo wnuki dostaną nowe zabawki od swojego dziadka, którymi będą się bawić godzinami! Przypomnijmy, że już niedługo do tej gromadki dołączy nowy członek rodziny. Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego. Plotkuje się jednak, że będzie to chłopiec.

Zobacz także: Meghan Markle zrobi sobie przed porodem... tatuaż? Jaki?

Więcej na temat książę Karol