Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Meghan Markle słynie ze swojej niepokornej natury. Żona księcia Williama już wiele razy udowodniła, że nie zamierza przestrzegać królewskich reguł, zasad, a najbardziej gardzi królewskim protokołem. Gdy tylko zaczęła towarzyszyć Harry'emu podczas publicznych wystąpień, to regularnie go łamie, wywołując często skandal i zgorszenie. 

Wystarczy przypomnieć, ile razy Meghan Markle trzymała księcia Harry'ego za rękę czy całowała go publicznie w usta. A nie jest przecież tajemnicą, że członkowie rodziny królewskiej nie powinni zachowywać się w ten sposób. Co więcej, ostatnio poleciała do Nowego Jorku na swoje własne baby shower, co jest zakazane przez Windsorów. To jednak nic! Dopiero teraz Meghan Markle może wstrząsnąć królewskim dworem. Planuje bowiem coś, co nie spodoba się królowej.

Meghan Markle zrobi sobie tatuaż!

Tak, Meghan Markle planuje zrobić sobie tatuaż i to na cześć swojego dziecka. Jak można się domyślać, tatuaże nie są mile widziane na brytyjskim dworze. Na szczęście jednak królowa będzie mogła spać spokojnie - tatuaż zostanie bowiem wykonany z henny i to podczas podróży książęcej pary do Maroka. Tamtejsza tradycja zaleca wykonywanie tatuaży w trzecim trymestrze ciąży, by przynieść szczęście dziecku i matce. 

Królowa Elżbieta II z pewnością więc wykaże się wyrozumiałością. Tak jak w przypadku księżnej Kate, która zrobiła sobie podobny tatuaż, będąc w ciąży z księciem Louisem! Tylko spójrzcie na efekt końcowy:

księżna Kate tatuaż
East News

 

Meghan Markle nieustannie łamie królewski protokół

Meghan Markle trzyma się za brzuszek w Nowym Jorku
East News

Meghan Markle ma bardzo niepokorną naturę

Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Zobacz także: Sekretna podróż Meghan do Nowego Jorku... Nie uwierzycie, co tam robi!

Więcej na temat Meghan Markle