Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa
East News

Książę Harry zostaje w Wielkiej Brytanii! Swoją decyzję miał podjąć po długiej rozmowie z bratem

Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa
East News

Książę Harry wydłużył swoją wizytę w Wielkiej Brytanii! Choć wydawało się, że po pogrzebie dziadka książę będzie chciał szybko wrócić do ciężarnej żony i swojego synka, to teraz okazuje się, że jego powrót do Stanów Zjednoczonych nieco się opóźni. Według doniesień zagranicznych mediów po długiej rozmowie z bratem książę Harry zdecydował, że zostanie w Anglii dłużej. 

Książę Harry spotka się z królową Elżbietą? 

W miniony weekend odbył się pogrzeb księcia Filipa. Na poruszającej uroczystości, ze względu na obostrzenia wprowadzone przez pandemię koronawirusa, pojawiło się jedynie trzydzieści osób z rodziny. Na ceremonii nie mogło zabraknąć m.in. księcia Harry'ego, który przyleciał do Wielkiej Brytanii po śmierci męża królowej Elżbiety. Na pogrzebie Harry pojawił się sam, jego ciężarna żona została w Stanach Zjednoczonych- Meghan, która jest w zaawansowanej ciąży  nie mogła przylecieć do Anglii, ale wysłała na pogrzeb księcia Filipa list i kwiaty. 

Chyba wszyscy zastanawiali się, jak będzie wyglądać spotkanie księcia Harry'ego z rodziną. Książę po raz pierwszy miał bowiem okazję porozmawiać z bliskimi po jego głośnym wywiadzie telewizyjnym, w którym m.in. razem z żoną sugerowali, że rodzina królewska rozmawiała z nimi o tym, jaki kolor skóry będzie miał ich syn. Wygląda na to, że po pogrzebie doszło do przełomu w relacjach księcia Harry'ego z rodziną! Według doniesień medialnych po pogrzebie księcia Filipa Harry miał okazję porozmawiać z ojcem, a później z bratem. Harry i William mieli rozmawiać przez dwie godziny, po czym młodszy z braci podjął decyzję, że zostaje w Wielkiej Brytanii na dłużej. Niewykluczone, że książę Harry postanowił zostać w Anglii do urodzin ukochanej babci, która już 21 kwietnia będzie świętować 95. urodziny. 

Myślicie, że książę  Harry pogodził się ze swoją rodziną?

Zobacz także: Nastąpił przełom w relacjach Williama i Harry'ego? To video z pogrzebu księcia Filipa nie pozostawia wątpliwości

Książę Harry i książę William po pogrzebie dziadka rozmawiali przez dwie godziny.

Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa
East News

Książę Harry zostanie w Wielkiej Brytanii, żeby osobiście złożyć życzenia urodzinowe swojej babci?

Królowa Elżbieta II
East News

 

Więcej na temat Książę Harry
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48