East News

Takiego gestu ze strony księcia Harry'ego nikt się nie spodziewał! Nagle wyprosił wszystkich z sali...

East News

 

Księżę Harry i Meghan ostatnio byli z wizytą w Bristolu, gdzie gościli w teatrze. Potem przyszedł czas na odwiedziny w jednej z angielskich organizacji charytatywnych. Tym razem wybór padł na "Bristol’s Empire Fighting Chance". To w tym miejscu Harry pokazał, jak emocjonalnym jest człowiekiem. Zobaczcie, jaki gest wykonał w kierunku podopiecznego fundacji...

 

Zobacz: Elżbieta II chce, żeby Harry i Meghan rozwiedli się! I to jeszcze przed narodzinami dziecka!

 

Co zrobił książę Harry?

 

Takiej reakcji księcia Harry'ego na wyznanie jednego z chłopców nikt się nie spodziewał. Po tym co usłyszał, poprosił wszystkich, aby opuścili na chwilę salę. Kiedy chłopiec wyznał, że niedawno stracił swojego ojca i dlatego zainteresował się boksem, Harry odpowiedział, że doskonale wie, jak to jest stracić rodzica. Powiedział, że jemu też się to przydarzyło i chciał porozmawiać z chłopcem na osobności.

 

Wiedział, co czuję, bo przeżyłem to samo, co on. Rozmawialiśmy 10 minut. Gdy robiliśmy sobie zdjęcie grupowe zadbał, żebym stał obok niego. Harry i Meghan są kochanymi ludźmi. Nie spodziewałem się, że tacy będą. Byli cudowni – po rozmowie z księciem zdradził podopieczny fundacji.

 

Harry w krótkim przemówieniu powiedział, że boks i każdy inny sport to doskonały sposób na radzenie sobie z emocjami po stracie bliskiej osoby. Gest, który wykonał w kierunku chłopca świadczy o tym, jak dramatyczna była dla niego śmierć matki i doskonale rozumie, co mogą czuć inne dzieci będące w takiej samej sytuacji.

 

POLECAMY: Kolejna rysa na związku Meghan i Harry'ego. Książę będzie miał powody do zazdrości?

 

 

Książę Harry w Bristolu

East News

 

&

Więcej na temat Książę Harry
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09