Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Królowa Elżbieta II Książę Harry
East News
Newsy

Książę Harry odbył pierwsze oficjalne spotkanie po rezygnacji. Dziennikarze pytali o "Megxit", a on żartował z królowej!

Książę Harry odbył pierwsze oficjalne spotkanie po rezygnacji. Dziennikarze pytali o "Megxit", a on żartował z królowej!

Książę Harry po szokującej decyzji o rezygnacji z obowiązków królewskich wciąż je jeszcze wykonuje. Dwa dni temu wydał oficjalne oświadczenie wideo, w którym odniósł się do igrzysk Invictus Games, których jest pomysłodawcą od 2014 roku. Wczoraj pierwszy raz publicznie kontynuował swoje obowiązki podczas losowania grup przyszłorocznego pucharu świata w rugby. Na terenie Pałacu Buckingham zgromadzili się młodzi sportowcy oraz dziennikarze. Książę Sussex został zasypany pytaniami, o "Megxit", jednak na żadne z nich nie odpowiedział. Chętnie żartował natomiast z królowej Elżbiety w rozmowie z dziećmi. Co powiedział? I czy dobry humor księcia i decyzja o żarcie na temat babci oznacza, że doszli już do wzajemnego porozumienia? 

Zobacz także: Książę Harry wydał pierwsze oświadczenie po ogłoszeniu rezygnacji! Co z królewskimi obowiązkami?

Wszystko, co powinniście wiedzieć o aferze z Meghan i Harrym. To koniec brytyjskiej rodziny królewskiej?

Książę Harry żartuje z Królowej Elżbiety II

W czwartkowe popołudnie na terenie Pałacu Buckingham odbyło się o losowanie grup przyszłorocznego pucharu świata w 13-osobowej odmianie rugby. Na wydarzeniu pojawiło się wielu młodych sportowców oraz dziennikarzy. W związku z tym, ze to było pierwsze oficjalne wystąpienie księcia Harry'ego po ogłoszeniu decyzji o odejściu z rodziny królewskiej, dziennikarze zasypali go pytaniami o dalsze plany. Harry jednak konsekwentnie nie odpowiadał na interesujące media pytania, natomiast bardzo chętnie rozmawiał i żartował z dziećmi. 

Pokusił się nawet o żart dotyczący samej Królowej Elżbiety II. Ta wypowiedź niezaprzeczalnie wyładowała nerwową atmosferę: 

Uważajcie na trawnik mojej babci, bo inaczej wy i ja będziemy mieć przechlapane - zwrócił się do dzieci. 

Dziennik Mirror, powołując się na agencję prasową PA, poinformował książę Harry wciąż ma zapełniony oficjalny kalendarz również na początku nadchodzącego tygodnia. Źródła twierdzą, że Harry zostanie w Wielkiej Brytanii jeszcze przez jakiś czas, aby wspólnie prowadzić dalsze dyskusje na temat swojej przyszłości w rodzinie królewskiej.  Pałac Buckingham nie opublikował żadnej aktualizacji od czasu osobistego oświadczenia królowej Elżbiety II w miniony poniedziałek. 

Zobacz także: Są szczegóły spotkania z królową! Dlaczego Meghan nie mogła zabrać głosu? Książę Karol ostrzega Harry'ego

Książę Harry podczas losowania grup przyszłorocznego pucharu świata w rugby na terenie Pałacu Buckingham został zasypany pytaniami dziennikarzy o "Megxit", jednak na żadne z nich nie odpowiedział. Brytyjscy dziennikarze twierdzą, że robił dobrą minę do złej gry. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Prince Harry (@princeharryofengland)

Książę Harry z uśmiechem na ustach rozmawiał z młodymi sportowcami. Zażartował również z królowej Elżbiety II. 

Książę Harry, Królowa Elżbieta II w zielonej garsonce
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy
Książę Harry wydał pierwsze oświadczenie po ogłoszeniu rezygnacji! Co z królewskimi obowiązkami?
Książę Harry wydał pierwsze oświadczenie po ogłoszeniu rezygnacji! Co z królewskimi obowiązkami?

Książę Harry po raz pierwszy zabrał głos, od czasu gdy wraz z Meghan Markle opublikowali oświadczenie, w którym zrzekają się obowiązków królewskich. Ich decyzja zszokowała nie tylko brytyjskich poddanych, ale również samą królową, która o planach wnuka dowiedziała się z mediów. Elżbieta II zwołała spotkanie kryzysowe w sprawie ustalenia dalszych losów książąt Sussex. W oświadczeniu dla mediów wyjaśniła, że proces ograniczania obowiązków królewskich księcia i jego małżonki jest skomplikowany i wymaga czasu. Zgodziła się jednak na okres „przejściowy”, w którym książę Harry i Meghan Markle będą dzielić czas między Amerykę a Wielką Brytanię. Teraz książę wydał pierwsze oświadczenie po rezygnacji z obowiązków. Czy coś wyjaśniło?  Zobacz także:  Są szczegóły spotkania z królową! Dlaczego Meghan nie mogła zabrać głosu? Książę Karol ostrzega Harry'ego Książę Harry pierwsze oświadczenie po rezygnacji z obowiązków Decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle sprawiła, że media z całego świata jeszcze uważniej śledzą ich każdy krok. Wszyscy z niecierpliwością czekają na oficjalną decyzję Pałacu Buckingham na temat przyszłości Harry'ego i Meghan w kwestii obowiązków królewskich oraz zastanawiają się czym teraz będą się zajmować. Książę Harry po raz pierwszy zabrał głos, wygłaszając medialne oświadczenie. Nie jest ono jednak związane z jego dalszymi planami rodzinnymi. Książę Harry ogłosił, że gospodarzem igrzysk Invictus Games w 2022 roku zostają Niemcy. Książę Sussex jest pomysłodawcą tego wydarzenia, a pierwsza edycja olimpiady dla niepełnosprawnych weteranów wojennych odbyła się w 2014 roku. Igrzyska są bliskie sercu księcia Harry'ego,...

Meghan Markle, książę Harry na balkonie pałacu Buckingham
East News
Newsy
Meghan Markle popłakała się przez Harry'ego? Już wiadomo, co książę powiedział jej na balkonie!
Meghan Markle popłakała się przez Harry'ego? Już wiadomo, co książę powiedział jej na balkonie!

Książę Harry prawie doprowadził Meghan do łez! Od kilku dni po sieci krąży nagranie, które jest oczywistym dowodem, że w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle nie jest tak kolorowo, jak mogło się wydawać. Do tej pory wszyscy sądzili, że Harry i Meghan są w sobie szaleńczo zakochani i świata poza sobą nie widzą. Nic bardziej mylnego! Para pojawiła się na obchodach z okazji urodzin królowej Elżbiety II i wtedy nagrano ją podczas nieprzyjemnej wymiany zdań , po której Meghan prawie się rozpłakała! Już wiadomo, co Harry jej powiedział.  Książę Harry sprawił Meghan przykrość Nagranie, na którym widać Meghan i Harry'ego, powstało na balkonie Pałacu Buckingham w czasie Trooping The Colour. Widać na wideo, że Meghan dwa razy obraca się w stronę Harry'ego, on wypowiada krótkie słowa, a ona ledwo powstrzymuje łzy! Teraz specjaliści od czytania z ruchu warg ocenili nagranie i dzięki temu wiadomo, co książę powiedział do swojej żony. Tak, to prawda - powiedział Harry. Odwróć się - dodał później książę. Być może Meghan Markle poczuła się urażona oschłym rozkazem męża i stąd wyraźna próba powstrzymywania łeż? Przypomnijmy, że Meghan niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko i teraz pierwszy raz od kilku tygodni pojawiła się publicznie . Na pewno chciała, żeby to był wyjątkowy dzień, a jednak wszystko potoczyło się inaczej! Myślicie, że para zaczyna przechodzić swój pierwszy kryzys?    To nagranie wzbudziło ogromne emocje w sieci Prince Harry telling Meghan Markle to turn around at #TroopingOfTheColour #megxit #sussexsquad pic.twitter.com/yWlwF2n2yB — “is he nice?” (@justmythorts) 8 czerwca 2019   Meghan Markle prawie rozpłakała się przez księcia...

Książę Harry zrezygnował z obowiązków królewskich
East News
Newsy
Media to przeoczyły! Książę Harry sygnalizował odejście z rodziny królewskiej tuż po narodzeniu syna
Media to przeoczyły! Książę Harry sygnalizował odejście z rodziny królewskiej tuż po narodzeniu syna

Decyzja Księcia Harry'ego i Meghan Markle o wycofaniu się z pełnienia obowiązków królewskich elektryzuje nie tylko Brytyjczyków ale cały świat. Megxit - bo tak właśnie nazwano zamieszanie wywołane przez księżną i księcia Sussex, rozkładane jest dziś na czynniki pierwsze przed media na całym świecie.  Okazuje się, że Książę Harry pierwsze sygnały o odejściu dawał już tuż po narodzeniu syna! Książę Harry sugerował odejście z rodziny królewskiej po narodzinach syna Książę Harry szykował się do rezygnacji z obowiązków królewskich tuż po narodzeniu Archiego. Jego decyzje odnośnie braku królewskich tytułów dla syna mogły na to wskazywać. Jak sugeruje Joe Little, redaktor naczelny  magazynu Majesty, była to część "szerszego planu":  Fakt, że Archie nie jest hrabią Dumbarton ani nie posiada tytułu królewskiego "Jego królewskiej wysokości", sprawia, że zastanawiam się, czy nie był już częścią jakiegoś szerszego planu".  Pełne imię i nazwisko niespełna rocznego Archiego brzmi: Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Jako pierworodny syn księcia Harry'ego mógł przejąć tytuł hrabiego Dumbarton. Jednak para oświadczyła, że chłopiec będzie znany jako Master Archie, zgodnie z życzeniem ojca, który chciał, aby wychowywał się jako zwyczajny obywatel. W związku z tą decyzją Archie nie będzie tytułowany ani tytułem hrabiego ani tytułami królewskimi (His Royal Highness czyli Jego Królewska Wysokość).  Jednak to nie oznacza, że po śmierci królowej Elżbiety II wciąż nie będzie oczekiwał w kolejce do brytyjskiego tronu.  Zobacz także:  Wszystko, co powinniście wiedzieć o aferze z Meghan i Harrym. To koniec brytyjskiej rodziny królewskiej? Decyzja...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner