Meghan Markle w niebieskiej sukience
East News

Meghan Markle pierwszy raz tak dużo powiedziała o macierzyństwie! Każda mama ją zrozumie

Meghan Markle w niebieskiej sukience
East News

Meghan Markle wraz z księciem Harrym i synkiem Archiem przebywa obecnie w Afryce na swoim pierwszym "Royal tour" po porodzie. Książęca para codziennie ma nowe obowiązki, które nie zawsze wypełnia razem. Meghan Markle została bowiem zaproszona na spotkanie w Woodstock Exchange w Kapsztadzie, gdzie miała okazję poznać przedstawicieli z branży technicznej, a także odwiedziła organizację charytatywną Mothers2Mothers, która wspiera matki z dziećmi.

People.com informuje, że Meghan Markle pojawiła się również na prywatnym spotkaniu "Ladies Who Launch" w Kapsztadzie, gdzie rozmawiała z założycielkami firm technologicznych. To właśnie tam po raz pierwszy tak bardzo się otworzyła i szczerze opowiedziała o macierzyństwie! 

Meghan Markle po raz pierwszy o macierzyństwie

To, że Meghan Markle jest absolutnie zakochana w swoim synku Archiem, nie jest żadną tajemnicą. Księżna nie ukrywała swojego szczęścia tuż po narodzinach maleństwa. Zrezygnowała także na kilka miesięcy z pracy, by być u jego boku i stale uczestniczyć w wychowaniu. Uczucie Meghan widać wyraźnie również na najnowszych zdjęciach księżnej z Archiem. Teraz z kolei po raz pierwszy przyznała, jaką rolę chce pełnić dla swojego syna.

Meghan Markle, od kiedy została księżną, konsekwentnie prowadzi kompanię na rzecz wzmocnienia pozycji młodych kobiet i dziewcząt, o czym również rozmawiała na spotkaniu. Szczegóły rozmowy wyjawiła jedna z założycielek firmy technologicznej, Naadiya Moosajee.

Uznałyśmy znaczenie nie tylko edukacji dla dziewcząt, ale także bycie wzorem do naśladowania dla chłopców. Jesteśmy kobietami wpływowymi, na które chłopcy też mogą patrzeć - powiedziała Moosajee, która ma dwuletniego synka. - Obie mamy synów i musimy mieć świadomość, że jesteśmy wzorem do naśladowania nie tylko dla dziewcząt, ale również dla chłopców i to nie tylko naszych synów, ale dla wszystkich - dodała.

Matsi Modies, założycielka firmy, która zajmuje się szkoleniem umiejętności Simodisa, opowiedziała z kolei, że Meghan Markle mówiła także o łączeniu macierzyństwa z pracą, a także ważnymi dla niej sprawami.

Mówiła o tym, że jest matką, ma obowiązki księżnej, a także spełnia swoje pragnienia i nie może z niczego zrezygnować, skoro jest księżną. Musi być wierna sobie, temu kim jest - powiedziała Modise. 

Kobieta dodała także, że przed spotkaniem z księżną była bardzo zdenerwowana, ale okazało się, że księżna nie tworzy sztucznych barier i jest bardzo przyjazna w rozmowie. 

Meghan Markle jest bezgranicznie zakochana w swoim synku

Meghan Markle z synkiem w Afryce

Książęca para przebywa obecnie w Afryce

Meghan Markle, książę Harry w Afryce
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43