Meghan Markle na Trooping of the Colour w 2018 roku
East News

Ostatni weekend był dla Meghan Markle przełomowy. Księżna Sussex zadebiutowała na balkonie pałacu Buckingham podczas urodzin królowej Elżbiety II. Na tę wyjątkową okazję aktorka założyła suknię w kolorze pudrowego różu od Caroliny Herrery. Niektórzy zachwycali się jej kreacją, inni ocenili, że odsłonięte ramiona Meghan Markle nie są zgodne z protokołem królewskim. To nie pierwszy raz, gdy Meghan złamała protokół. Czyżby doradzał jej ktoś, kto nie zna się na zasadach panujących na królewskim dworze? Nic z tych rzeczy!

 

Zobacz: Pierwszy raz oficjalnie obok siebie! Księżna Kate czy Meghan - która lepiej wypadła na urodzinach Elżbiety II?

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PONIŻEJ

 

Kto jest sekretnym stylistą Meghan Markle?

 

Jak podają brytyjskie media, sekretnym stylistą Meghan jest... książę Harry. Następca brytyjskiego tronu od czasu do czasu po prostu przymyka oko na brak rajstop, które są obowiązkowe czy odsłonięte ramiona. Jak podaje "Daily Mail'", książę Harry pomógł Meghan zmienić garderobę po tym, jak została jego narzeczoną, a potem księżną Sussex, a teraz chętnie pojawia się na jej przymiarkach i doradza jej w wyborze strojów na oficjalne uroczystości. 

Meghan zawsze pyta Harry'ego o opinię. Naprawdę chce znać jego punkt widzenia, mówi informator "Daily Mail".

 

Książę Harry uczestniczy w spotkaniach Meghan Markle z projektantami mody. Ostatnio był widziany z nią podczas spotkania z Stellą McCartney. Ponoć sprawia mu to dużo radości. 

Zawsze mówi jej, w czym jego zdaniem wygląda najlepiej. Bardziej zwraca na to uwagę, niż na przestrzeganie królewskiego protokołu. Jest nawet żart, że jest jej tajemniczym stylistą - dodaje informator gazety.

Zaskoczeni?

 

Zobacz: O czym rozmawiali Meghan Markle i książę Harry na urodzinach królowej Elżbiety II?

 

Książę Harry jest sekretnym stylistą Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry z rodziną na balkonie pałacu Buckingham
East News

Dobrze doradza żonie?

Meghan Markle

 

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata show-biznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

Więcej na temat Meghan Markle