Po miesiącach milczenia i zniknięciu z przestrzeni publicznej, księżna Kate w końcu zabrała głos. Niestety, ziściły się najgorsze obawy fanów brytyjskiej rodziny królewskiej - żona księcia Williama zmaga się z poważną chorobą. Księżna Kate poinformowała, że wykryto u niej nowotwór i rozpoczęła chemioterapię.

Reklama

Wyznanie księżnej Kate poruszyło wszystkich fanów royalsów. Słowa wsparcia i otuchy płyną zewsząd, a teraz przesłali je także Meghan Markle i książę Harry. Co przekazali w swoim oświadczeniu?

Książę Harry i Meghan Markle wspierają księżną Kate

Od wielu tygodni narastały plotki i spekulacje na temat tego, co dzieje się z księżną Kate. Teorii spiskowych było mnóstwo, ale teraz w końcu wszystko stało się jasne i niestety, nie są to dobre wieści. Księżna Kate ma nowotwór - smutną wiadomość przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W styczniu w Londynie przeszłam poważną operację jamy brzusznej. Wówczas sądzono, że nie jest to stan nowotworowy. Operacja zakończyła się pomyślnie, jednak testy przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia
- poinformowała

Księżna Kate nie ukrywa, że diagnoza była dla niej oraz całej jej rodziny prawdziwym szokiem, ale jednocześnie podkreśliła, że opiekuje się nią wspaniały team medyczny i rozpoczęła już chemioterapię. Wszyscy fani roylasów, choć wstrząśnięci tą smutną wiadomością, teraz przesyłają mnóstwo słów wsparcia i pocieszenia dla żony księcia Williama. Swoje słowa otuchy i życzenia powrotu do zdrowia dla księżnej Kate zamieścili również książę Harry i Meghan Markle.

Życzymy zdrowia i ukojenia Kate i jej rodzinie i mamy nadzieję, że będzie im dane wyzdrowieć w spokoju
- przekazali książę Harry i Meghan Markle
Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex walk with Kate, the Princess of Wales and Prince William, Prince of Wales to meet members of the public at Windsor Castle, following the death of Queen Elizabeth II on Thursday, in Windsor, England, Saturday, Sept. 10, 2022. (Kirsty O'Connor/Pool Photo via AP)
Pool PA/Associated Press/East News

Myślicie, że w obliczu tej smutnej sytuacji ich relacje ulegną poprawie? My dołączamy się oczywiście do tych słów i życzymy księżnej Kate jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Księżna Kate nie od razu powiedziała dzieciom o raku. "Zajęło nam to trochę czasu by im to wyjaśnić"

Meghan Markle w białym kostiumie i książę Harry
East News/Pool AP
księżna Kate
księżna Kate Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama