Meghan i Harry pokazali dziecko
East News

Tajemnica dziwnego imienia synka Meghna Markle i księcia Harry'ego została rozwiązana! Zdradził ją książę George!

Meghan i Harry pokazali dziecko
East News

W poniedziałek, 6 maja, Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami po raz pierwszy. Para powitała na świecie swojego synka, któremu nadała imię Archie Harrison. Nietypowe imię zwróciło uwagę całego świata - wszyscy zaczęli zastanawiać się, jakie ma znaczenie i dlaczego zostało wybrane przez książęcą parę. Teraz okazuje się, nie jest przypadkowe!

Wystarczy bowiem przypomnieć sobie historię księcia George'a sprzed kilku miesięcy. W styczniu tego roku z ust księcia padło imię Archie, gdy jeszcze nikt nie wiedział, że Meghan i Harry spodziewają się narodzin syna i nikt nie typował, że to imie zostanie wybrane. W jakich okolicznościach książę George go użył? Zobaczcie poniżej! 

Książę George zdradził tajemnicę imienia Archiego

Książę George jest wyjątkowo towarzyskim dzieckiem. Świadczyć może o tym między innymi jego aktywność podczas wizyty Baracka Obamy w ich domu. Książę George nie chciał przepuścić takiej okazji i wbiegł do salony w szlafroku, aby przywitać się z prezydentem USA. Zdjęcia zrobione podczas tego spotkania obiegły cały świat! 

Książę George lubi także płatać figle zupełnie obcym osobom. "Daily Mail" dotarł do historii, która wydarzyła się w jednym z angielskich parków. Pewna kobieta zauważyła spacerującego George'a wraz z jego siostrą. Nie mogła sobie odmówić przyjemności i podeszła do dzieciaków pytając chłopca, jak ma na imię. Mały George rezolutnie odpowiedział, że nazywa się... Archie! Kobieta nie wiedziała, jak ma zareagować na ten żart.

Dziennik sugerował wtedy, że być może chłopiec nie chciał podać swojego prawdziwego imienia ze względów bezpieczeństwa. Członkowie rodziny królewskiej od najmłodszych lat są bowiem uczeni tego, aby nie ufać obcym. Teraz jednak, gdy już wiemy, że Archie to imię jego kuzyna, nasuwa się podejrzenie, że chłopiec po prostu usłyszał je w rozmowie dorosłych i zaczął powtarzać. Jak myślicie, która z teorii może być prawdziwa?

 

Imię Archiego wzbudziło niemałe emocje 

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Dzieci Kate i Williama to prawdziwe słodziaki!

Księżniczka Charlotte i książę George z rodzicami podczas chrztu brata Louisa
East News

Oboje uwielbiają psocić

księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George
East News

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08