Książę George niewątpliwie należy nie tylko do ulubieńców Brytyjczyków, ale i sympatyków monarchii na całym świecie. Chłopiec, który 22 lipca świętuje swoje 9. urodziny rozbraja fanów swoim zadziornym poczuciem humoru, rozbawiającymi do łez minami, a przede wszystkim ogromnym podobieństwem do swojego taty - księcia Williama. Nie wierzycie? Zobaczcie jego najnowszy urodzinowy portret.

Reklama

- Wow, klon Williama! - zachwycają się internauci.

Jak co roku autorką zdjęcia jest oczywiście mama jubilata - księżna Kate.

Książę George kończy 9 lat

To już tradycja, że w dniu urodzin swoich dzieci Kate Middleton i książę William publikują na swoim oficjalnym Instagramie najnowsze fotografie jubilatów. Co ciekawe, choć zazwyczaj członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ten wyjątkowy dzień uwieczniani są przez nadwornych fotografów, to pociechy Cambridge'ów mogą liczyć na zupełnie inne, bardziej prywatne kadry. Autorką urodzinowych portretów jest bowiem ich ukochana mama. Tak też było i teraz. 22 lipca, w dniu 9 urodzin księcia George'a na instagramowym profilu księżnej Kate i księcia Williama pojawiła się wzruszająca fotografia chłopca, opatrzona krótkim komentarzem.

- George kończy 9 lat! - podpisano najnowszą fotografię księcia George'a.

Zobacz także: Książę William obraźliwie o Harrym i Meghan Markle. Fani monarchii są w szoku

Zobacz także

Obchodzący 9. urodziny książę George z uśmiechem od ucha do ucha dumnie pozuje w błękitnej koszulce z kołnierzykiem, a w komentarzach tuż obok urodzinowych życzeń nie brakuje porównań chłopca do jego taty.

- Nie mogę uwierzyć, że on ma już dziewięć lat!

- Ale wyrósł!

- Coraz bardziej przypomina swojego tatę.

- Wow, klon Williama!

- Wygląda jak jego tata- rozpisują się fani.

Dziewięcioletni George jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu, zaraz po swoim dziadku, księciu Karolu i ojcu, księciu Williamie. Prawnuczek królowej Elżbiety II coraz częściej pojawia się podczas publicznych wystąpień.

Rex Features/East News

Zobacz także: Książę Louis był gwiazdą Platynowego Jubileuszu, ale to córka Meghan Markle skradła show!

Reklama

Na początku lipca książę William i księżna Kate po raz pierwszy zabrali księcia George'a na finał Wimbledonu. George zadał szyku w granatowym garniturze, białej koszuli i granatowym, zielono-białym krawacie w ukośne paski. Na zdjęciach zrobionych w trakcie meczu chłopiec stroił cały wachlarz min. Tylko zobaczcie te rozbrajające kadry.

AP/Associated Press/East News
AP/Associated Press/East News
AP/Associated Press/East News
AP/Associated Press/East News
Reklama
Reklama
Reklama