Wiadomość o śmierci księcia Filipa poruszyła cały świat. Na pogrzeb dziadka zdecydował się przylecieć z USA książę Harry. Niestety sam, bo Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży i ze względu na ryzyko długiej podróży, kierując się decyzją lekarzy zdecydowała się zostać w Kalifornii razem z Archiem. Jeszcze niedawno brytyjskie media utrzymywały, że rodzina ze względu na stan zdrowia księcia Filipa nie informowała go o głośnym wywiadzie, a teraz okazuje się, że nie tylko o nim wiedział, ale też skomentował całą sytuację. Przewidział najgorsze?

Reklama

Książę Filip był przerażony wywiadem Harry’ego i Meghan. Czego się obawiał?

Echa wywiadu Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey nie cichną już od dłuższego czas. Para była mocno krytykowana za to, że zdecydowała się na emisję w czasie, kiedy dziadek księcia był w szpitalu. Co prawda mimo szokujących rewelacji na temat życia pary w rodzinie królewskiej Elżbieta II zapewniła, że nadal są kochanymi członkami rodziny i poważnie potraktowała ich zarzuty:

Poruszone kwestie, szczególnie te dotyczące rasy, są niepokojące. Choć wspomnienia niektórych rozmów mogą się różnić, wciąż są traktowane bardzo poważnie i zostaną omówione prywatnie w rodzinie. Harry, Meghan i Archie zawsze będą ukochanymi członkami rodziny - można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu królowej na wywiad Meghan i Harry'ego.

Teraz okazuje się, że o wywiadzie mimo złego stanu zdrowia wiedział też książę Filip. Biograf królewski Gyles Brandreth zdradził, jak zareagował mąż Elżbiety II na to, co powiedzieli u Oprah Meghan i Harry.

To szaleństwo i nic dobrego z tego nie wyniknie - miał powiedzieć książę Filip, który słynął ze swojej bezpośredniości i szczerości.

Oby słowa księcia Filipa się nie sprawdziły! Harry naprawi relację z rodziną?

Zobacz także: Królowa Elżbieta żegna księcia Filipa. "Był moją siłą". Uczciła jego pamięć w wzruszający sposób

Wygląda na to, że książę Filip miał złe przeczucia po wywiadzie Meghan i Harry'ego. Para przyczyni się do rozpadu rodziny królewskiej?

East News

Zagraniczne media donoszą, że zaawansowana ciąża to nie jedyny powód dla którego Meghan została w USA. Według Daily Mail Markle obawiała się, że cała uwaga skupiłaby się dla niej.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama