Party Stories
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" broni Adama po finale programu
Instagram
Newsy

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera Adama! "Dobrze pamiętam, jak koledzy z mojej edycji jeździli po osobach z trzeciej"

Adama spotkał ogromny hejt po udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Internauci nie szczędzili mu gorzkich słów po tym jak potraktował Joannę. Dodatkowo odkryli, że jego aktualna partnerka spodziewa się dziecka i uważają, że jego relacja z nią rozpoczęła się już w trakcje eksperymentalnego miesiąca, a nie po, jak sam przyznał. Po stronie Adama stanął Krzysztof z drugiej edycji show. Dodatkowo uczestnik zarzucił pozostałym uczestnikom nieszczerość! Wpis nie spodobał się internautom, którzy nie wierzą w jego słowa. Zobaczcie, co napisał. 

Zobacz także: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócił na Instagram! Jego post znów wywołał burzę!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wstydziła się pokazać Karolowi swoje mieszkanie? Wytłumaczyła, dlaczego oprowadzała go po ciemku!

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanął w obronie Adama 

Zachowanie Adama z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spotkało się z ogromną krytyką. Uczestnik nie utrzymuje żadnych kontaktów z kolegami ze swojej edycji. Na jego profilu na Instagramie po zakończeniu show pojawiło się kilka mocnych wpisów. Po stronie Adama postanowił opowiedzieć się Krzysztof z drugiej edycji show: 

Życia za Ciebie nikt nie przeżyje, przyjaciół prawdziwych nikt nie odbierze... A hejt jedynie doda sił i otworzy umysł jak ludzie są słabi i mają potrzebę wyrzucenia swojej frustracji na kogoś innego, aby odwrócić uwagę od samego siebie. Nie ważne, że życie układa Ci się tak jak chcesz... Idź uśmiechnięty zawsze i patrz szczerze w oczy mijającym Cię osobom, nikt nie ma odwagi powiedzieć cokolwiek w twarz. Tacy to hejterzy życia, którzy najzwyczajniej w świecie zazdroszczą i są frustratami życia.

Oberwało się także pozostałym uczestnikom "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Krzysztof zarzucił im nieszczerość: 

Nawet wśród uczestników programu jest zawiść i sądzę, że już się o tym przekonałeś. Tutaj śmieszne rodzina ślubu, zdjecia wspólne😂😂 a za plecami jadą, czego byś się nie spodziewał... Dobrze pamiętam jak koledzy z mojej edycji jeździli po osobach z 3 i pewnie teraz z 4... 😂😂Trzymaj się chłopie. 

Wypowiedź Krzysztofa i fakt, że opowiedział się po stronie Adama zszokowała internautów: 

To się grubo pomyliłam, miałam Pan za innego faceta i myślałam, że jest Pan ponad pewne rzeczy a widzę tu zazdrość wielka, że to nie Pan należy do rodzinki ślubów... Nieładnie.

Internauci nie odpuszczają, ponieważ zachowanie Adama względem Joanny było dla nich niedopuszczalne. Krzysztof odpowiedział: 

Pracuje przy realizacji programów, filmów, seriali i wiem, znam realia polskiej postprodukcji... Sam biorąc udział chciałem zrezygnować ale kontrakt telewizyjny niestety nie pozwolił na to, a jest skonstruowany w wiadomo jaką pozytywną stronę i dla kogo się je sporządza... Wszyscy podpisaliśmy cyrografy, biorąc udział i pewnie Adam czy Joasia nie mieli już wyjścia... Mam tylko nadzieję, że powiedzieli sobie miłe słowa po tej przygodzie i nie dali się wciągnąć w grę pozorów ze strony innych osób bądź uczestników..

Internauci uważają, że Krzysztof nie powinien się mieszać w sprawy Adama oraz bronienie go: 

No i inną kwestią jest czego by ludzie mieli zazdrości Adamowi teraz? Bo się grubo zastanawiam serio? Po co to Panu Panie Krzysztofie, takie bagienko? Chyba ważne ze Pan jest szczęśliwy warto paplać się w brudach innych?

Krzysztof stwierdził, że jest ponad tym i nie bierze udziału w dalszym show, zajmując się swoim rodzinnym życiem: 

Jak widać jestem ponad tym i nie biorę udziału w szoł jak i moja żona 😉 Nie zazdroszczę bo nie ma czego i nie mam zdania konstruktywnego na temat udziału w "rodzinie ślubu" a jedynie napisałem i warto przemyśleć i wyciągnąć wnioski 😉

Na koniec dodał, że jego wypowiedź była odpowiedział na ogromny hejt i zamiast oceniać zachowanie Adama najrozsądniej byłoby spytać jego i Joanny jak naprawdę było: 

Moje życie jak widać się układa a wyrażaliśmy z żoną na przeciw sobie wiele.. I nie powinno to Cię interesować bo chyba masz swoje życie 🤔 Jak widać wspominałem również o punkcie rozwodu i widocznie jesteśmy dowodem na to, że rozmowa, wyjaśnienia, sposób rozwiązywania problemów pomaga.. 😉 Odniosłem się swoim wpisem do obecnej sytuacji, która jest odpowiedzią na hejt i wyrażanie przykrych wpisów na temat jednego z uczestników. W pełni rozumiem sytuację, którą przechodzi w obecnej chwili Adam z ludźmi, którzy nie zrozumieli decyzji ich obojga z przed około półtora roku może.. I tym bardziej powinienem się wypowiadać bo reszta uczestników śmieje się z tego i widząc problemu...  Proszę zapytać szczerze Adama i Joasi jak było naprawdę a jak pokazała ich telewizja. To będzie najwłaściwsze rozwiązanie. 

Zgadzacie się z tym? 

Zobacz także: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na krytyczne komentarze i zdradza kulisy programu!

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanął po stronie Adama, po tym jak spadł na jego hejt po udziale w programie. Odniósł się także do zachowania innych uczestników. 

Krzysztof i Paulina ze
Instagram

"Rodzince ślubu" zarzucił zawiść oraz nieszczerość. 

Impreza uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Popieracie zdanie Krzysztofa z drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym broni zachowania Adama z czwartej edycji programu? 

Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
Kiedy Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poczuli, że są prawdziwym małżeństwem? Jak pięknie...

Agnieszka i Wojtek byli ulubieńcami widzów 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Para szybko zyskała ich sympatię między innymi dlatego, że od pierwszej chwili dała sobie szansę i znalazła wspólny język. Od samego początku wspaniale było patrzeć na ich szczęście i na to, jak świetnie się dogadują. Aż trudno uwierzyć, że poznali się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?! Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Agnieszką i Wojtkiem. Para wyjawiła nam, kiedy po raz pierwszy poczuła, że tworzą prawdziwe małżeństwo. Czy to przekonanie pojawiło się w nich od razu? A może to uczucie nie przyszło tak szybko?  Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszym wideo! 

Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócił na Instagram! Jego post znów wywołał burzę! 
Adam ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wrócił na Instagram! Co napisał?

Adam z ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci zaskakujący wpis, w którym odpowiedział na hejterskie komentarze. Uczestnik programu TVN7 znów odblokował swój profil na Instagramie, a na dodatek zdecydował się skomentować wszystkie negatywne wpisy internautów, którzy  bardzo ostro ocenili zachowanie Adama w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Jak im odpowiedział? Adam odpowiada internautom Adam w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudzał największe kontrowersje. Mężczyzna stworzył związek z Joanną i chociaż w finale para przyznała, że chce kontynuować swoją znajomość to kilka tygodni po spotkaniu z ekspertami okazało się, że Adam przestał kontaktować się z Joanną. Uczestnik show nie chciał powiedzieć, dlaczego podjął taką decyzję.  - Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten miesiąc nie miałem w ogóle kontaktu z Asią - Adam przyznał w programie. Po wielkim finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci zawrzało! Internauci ostro krytykowali Adama za jego zachowanie wobec Joanny. Po tym, jak uczestnik show odblokował swoje media społecznościowe zalała go fala hejtu. I chociaż mężczyzna zapewniał, że nie zamierza przejmować się negatywnymi komentarzami to po kilku dniach jego profil znów został ukryty. Teraz Adam znów zaskoczył internautów i nie tylko po raz kolejny odblokował swojego Instagrama, ale również odpowiedział na ostre komentarze! Rany Julek...ile tych historii juz powstało...😅😁😂🤣Nawet się dowiedziałem ze mam nowego kuzyna...🍻🍰🤣dobranoc- czytamy na profilu Adama. To jeszcze nie koniec! Zobaczcie sami cały, dość dziwny i nietypowy...

Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wbija szpilę pozostałym uczestnikom! Nie uwierzycie, co napisał

Adam ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia"  opublikował w sieci nowy wpis, pod którym znów rozpętała się prawdziwa burza. Internauci zaatakowali męża Joasi, który bronił się wrzucając nowe komentarze. Niestety, odpowiadając na zarzuty internautów Adam chyba wbił szpilę pozostałym uczestnikom "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zresztą zobaczcie to sami... Zaskakujące komentarze Adama na Instagramie Adam z ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzał największe emocje wsród fanów programu. Uczestniku show poślubił Joannę, jednak ich związek nie przetrwał, a Adam zerwał kontakt z żoną. Jak już wiemy, dziś były uczestnik programu  jest szczęśliwy u boku tajemniczej brunetki, która jakiś czas temu urodziła ich wspólne dziecko. Niestety, gdy Adam pochwalił się radosną informacją  wylała się na niego fala hejtu. Teraz były uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował nowy wpis, a w sieci znów zawrzało! Adam pokazał zrzut ekranu jednego z portali, w którym pojawił się nowy artykuł o nim i Joannie. Portal Pudelek.pl cytował naszą rozmowę z Joanną, która opowiadała w Party.pl jak się poczuła, kiedy dowiedziała się, że Adam marzył o młodszej kobiecie. Pod wpisem znów zaroiło się od komentarzy. Części internautów nie spodobało się, że Adam publikuje infomacje o tym, że stał się bohaterem mediów. I dali temu ostry wyraz: - Adam chce być celebryta Ale niestety zwolenników nie masz i nie będziesz miał...!!!dam chce być celebryta Ale niestety zwolenników nie masz i nie będziesz miał...!!! - Chciales byc gwiazda to jestes. Proste! :) tylko szkoda ze w taki prostacki sposób - A po co teraz to wrzucasz?? Żeby było gadane. Hipokryzja. (pisownia oryg.)...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner