Facebook

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na krytyczne komentarze i zdradza kulisy programu! 

Facebook

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci wpis, w którym odpowiada na zarzuty internautów i zdradza kulisy programu TVN7! Jak komentuje swoje zachowanie wobec Joanny, z którą postanowił się rozstać? Adam w swoim wpisie na Instagramie twierdzi, że w programie nie została pokazana cała prawda. Jak się tłumaczy? 

Adam komentuje swój udział w programie

W miniony piątek, 22 maja, widzowie zobaczyli ostatni odcinek czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak już wiemy, dwie pary- Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek- podjęli decyzję o kontynuowaniu swojego małżeństwa i do dziś tworzą szczęśliwe związku. Niestety, w finale dowiedzieliśmy się, że trzecia para, czyli Joanna i Adam, rozstali się. Adam podczas spotkania z ekspertami powiedział, że nie chce być ze swoją żoną, ale zapewnił, że będzie pielęgnował ich znajomość- jak już wiemu, tak się nie stało. Mężczyzna przez kilka tygodni nie kontaktował się z Joanną. 

- Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten miesiąc nie miałem w ogóle kontaktu z Asią - przyznał Adam. 

Adam nie chciał mówić, co dokładnie się wydarzyło, ale przyznał, że nie mógł i nie chciał kontaktować się z Joanną. Teraz uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentował swoje zachowanie i odpowiedział na krytyczne uwagi internautów! Adam zdradził również kulisy programu:

#hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował Asie tak jak mi doradził...Pytacie jak to możliwe że dostałem się przez tyle castingów...sam nie wiem gdyż jednego z Ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji takze sami sobie możecie odpowiedzieć na te pytanie- Adam napisał na Instagramie.

Zobaczcie cały wpis Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży z Wojtkiem?! Jest komentarz! 

Adam skomentował finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował Asie tak jak mi doradził...Pytacie jak to możliwe że dostałem się przez tyle castingów...sam nie wiem gdyż jednego z Ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji takze sami sobie możecie odpowiedzieć na te pytanie. Pamiętajcie, że TV pokaze to co chce pokazać bo wiadomo show musi zarobić a gdy jest nudno to trzeba zrobić aby były fajerwerki. Pozdrawiam wszystkich hejterow oraz tych co mile słowo napisza na priv. Miłego weekendu

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

Adam w finale programu zakończył znajomość z Joanną. 

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01